Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van olyan sok gyönyörű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van olyan sok gyönyörű lány egyedül?

Figyelt kérdés
A facebook ismerőseim közül a legtöbb olyan lány egyedül van, aki akár glamour modell is lehetne, annyira gyönyörű. A csúnyácska, közepes lányok meg mind elkelnek. Hogy van ez? :D
2017. jan. 13. 20:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%
Arra nem gondoltál, hogy nem mindenki akar görcsösen párkapcsolatban élni...?
2017. jan. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A legrosszabb ***** válasza:
32%
Szerintem meg szinte minden nő foglalt. Aki meg nem, annak elképesztően nehéz lenne megfelelni.
2017. jan. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
66%
Mert gyönyörű fiúra várnak és nem hajlandóak lejjebb adni.
2017. jan. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
46%

Aki jól néz ki, az nagyképű, nagyravágyó, pénzéhes...

Neki nem jó az átlag. Ő a pénztárcára megy. Viszont a pénztárca meg nem akar komoly kapcsolatot. Ezért van egyedül. Egy kósza numera és dobva van a szépség...

2017. jan. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
93%
Tök más, de aki gazdag, miért nem akarhat szerelmet? Mert TE csak bsznál, ha pénzed lenne?
2017. jan. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
62%
#5 miért zabálnál mindig dobostortát,ha megkóstolhatod az egész cukrászdát? :D remélem érted
2017. jan. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
71%
Kajak azt hiszed, hogy senki sem tömi őket? :D
2017. jan. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
11%
Arra még nem gondoltál, hogy nem mindenki bukik a művi szépségre?
2017. jan. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
91%
Nem értem, mert a gazdag ember is megöregszik egyszer, és nem ismeretlen pitsákkal akarja magát körülvenni, hanem esetleg akivel lehet beszélgetni, hogy emlékszel, de jó volt, mikor ezt meg ezt csináltuk... de nekem jó lenne a dobostorta, én arra várok.
2017. jan. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
76%
Általában azért, mert olyan fickókkal kavarnak, akik nem hajlandóak elkötelezni magukat, mivel állnak sorban értük a nők.
2017. jan. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!