Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kell ennél többet tennem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kell ennél többet tennem alacsonyabb köpcös pasiként, hogy kedves aranyos barátnőm legyen?

Figyelt kérdés

33 éves leszek és még nem volt barátnőm, eddig jól el voltam egyedül, sosem kezdeményeztem, nem szeretek kezdeményezni. Most már úgy érzem kell egy feleség család. Nem vagyok jó pasi kopaszodó köpcös 166 cm-es férfi ember vagyok.

Így felregisztráltam 6 társkeresőre és elő is fizettem rájuk valamint ki is emeltem magam. Nagyon ráírni nem szeretnék senkire, gondolom ha kiemelem magam akkor majd jönni fognak a nők, mert megtetszik neki a profilom.


2017. jan. 13. 20:14
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
mért irnának rád?mikor te magad is leirtad hogy kopaszodó köpcös szűz looser vagy
2017. jan. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%

"sosem kezdeményeztem, nem szeretek kezdeményezni."


"Nagyon ráírni nem szeretnék senkire"


további 33 évig várhatod a sült galambot, hogy a szádba repüljön


sok sikert!


egy ilyen lúzer, aki nem tesz semmit, nem is fog kelleni senkinek!


tudod öcskös, tenni kéne azért valamit, hogy csajod legyen, de nyugi, neked nem is fog, mert ilyen pancser és gyáva vagy, hogy nem mersz ráírni senkire


nem is való neked csaj

2017. jan. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
második,ez baromság én ráirtam nőkre,több százra mégse válaszoltak
2017. jan. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A társkereső pénzkidobás volt. A nők menekülnek onnan annyian lerohanják őket. Törödj bele komám te egyszemélyes farkasfalka vagy. A társkeresős pénzből vehettél volna 15perc franciát :D
2017. jan. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#3


akkor nem voltál nekik szimpi, de te legalább megadtad az esélyt

2017. jan. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, milliárdossá kell válnod. Ilyen külsővel csak úgy lehet barátnőd.
2017. jan. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell. 😀 Most már nyugodtan hátradőlhetsz a karosszékben és nincs más teendőd, mint várni... 😌
2017. jan. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hajbeültetés, előtte vitamin és életmód váltás hogy egy része visszanőjjön, nekem épphogy elkezdett kopaszodni de életmód váltás miatt visszanőtt, fogyás kocka hasig, 166 centisen nagyon gyorsan tudsz látványosan fogyni, aztán ekkora magassággal 5 kiló izom is már brutál látványos, jó ruhákat beszerzel és profi fotók! Aztán neked kell kezdeményezni, ha a hajad menthetetlen szintü akkor max kopaszra lenyírod, de hajbeültetés az biztos még segítene. Ez az egész 1 év max, hogy lefogyj és kigyúrd magad egy kicsit izmosabb szintre, mivel alacsonyan hamar meglátszik.
2017. jan. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!