Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresés szempontjából a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresés szempontjából a kettő közül kinek van nagyobb esélye: egy alacsonyabb (168-172), de jóképű, vagy egy magas, de kicsivel átlag alatti (vagy átlag szürke) arcú pasinak?

Figyelt kérdés

Sokszor olvastam, hogy a csajoknak fontos, hogy helyes legyen az illető pasi és gondolom a jóképű jelzőt sem elsősorban a méretes felsőtestre, hanem az arcra értik, de az is igaz, hogy a csajok jelentős része például nem is ismerkedik bizonyos magasság alatt (175/180) még akkor sem ha ő jóval alacsonyabb. Többször láttam már alacsony, de jóképű pasit, illetve olyan srácot, aki magas/jó felépítésű, de nem éppen vonzó az arca. Ilyenkor a nők fejében a vizualitás vagy inkább a szexuális vonzalom kerekedik felül? Szigorúan a kettő közül melyik fajta pasi lenne vonzóbb egy átlagos csajnak (aki se nem csúnya, se nem dögös, csak szimplán nőiesen vonzó)?

Tudom így kép alapján nagyon nehéz és amúgy is elég szubjektív, de képzeljétek el ezt a két különböző arcot és annak tudatában válaszoljatok.



2017. jan. 9. 13:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
26%
A magasabbnak több esélye van.
2017. jan. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
60%

Miért, ha azt mondjuk, hogy valamelyiknek, akkor kinyújtod magaf, vagy levágod a lábad bokából?

A kettő közül egyik sem annyira kirívó, hogy egy igényes öltözködéssel és megnyerő személyiséggel ne tudna párt találni.

22/L

2017. jan. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
27%
Akinek magasabb a fizetése.
2017. jan. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
79%
Az alacsonyabb de jóképűnek, ezt tapasztalatból írhatom. A magasságot sosem láttam, hogy számítana. Ezt is csak az itteni "regényekben" olvasom. A jóképűség viszont tényleg nagyon is számít.
2017. jan. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
23%
Ha muszáj választani, akkor inkább a magasat, mivel nő létemre én is elég magas vagyok (180 cm). 170 centis pasival úgy érezném magam, mintha a kisöcsém sétálna mellettem.
2017. jan. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Lazy Lover ***** válasza:
0%
a magasabbnak egyértelmű
2017. jan. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
62%

Jóképűnek van csak esélye, hiába magas valaki, ha nem jóképű...

Tapasztalatból írom, 185 cm vagyok,de mivel nem jóképűnek születtem,így esélyem 0 bármelyik nőnél...

2017. jan. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
44%

Nekem a magas(180-185 cm)ÉS jóképű pasik az eseteim,de ha választani kell,inkább legyen jóképű.157 cm vagyok,így nem okozna gondot,ha 170 cm a pasi :)

20L

2017. jan. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
62%
161 cm vagyok, nincsen magaspasi-fétisem. Az arc nálam többet számít, a belső meg még többet...
2017. jan. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
12%

8#


"Nekem a magas(180-185 cm)ÉS jóképű pasik az eseteim..."


Megnyugtatlak, MINDEN nőnek ez az esete, ezért van az, hogy ugyanarra a pár férfira mozdul az összes nő, aztán megy a sírás, hogy csak szexre kell, így meg úgy.

2017. jan. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!