Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha minden igyekezetem ellenére...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha minden igyekezetem ellenére, még 25 éves koromra se akadt soha párom, érthető, hogy kilátástalannak érzem a párkeresést?

Figyelt kérdés
2017. jan. 15. 14:40
 1/8 anonim ***** válasza:
96%

igen, érthető.

viszont pár "lényeges" dolog lemaradt a kérdésből...

2017. jan. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kb.
2017. jan. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%
Ezeknek az önsajnáltató kérdésnek mi értelme van?
2017. jan. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%

A következő 10 évben még azért simán akadhat valaki ettől függetlenül, egyáltalán nincs minden veszve.

De az a "minden igyekezet" mit takar amúgy?

2017. jan. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Próbálkoztam szórakozóhelyeken, fesztiválokon, mindenféle közösségekben, neten, egyetemen, gyakorlatilag mindenféle helyen nyitott lennék az ismerkedésre, utcán, buszon, stb., de csak csalódás ért, ha éppen találtam is valakit, akivel tudtam ismerkedni.
2017. jan. 15. 15:02
 6/8 anonim ***** válasza:
34%
Te még örülhetsz, hogy csak ennyi idős vagy! És fiú vagy vagy lány? Ha lány vagy, és esetleg itt laksz valahol a közelben- aminek nem sok esélye van-, akkor felőlem már ismerkedhetünk is!
2017. jan. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Nem. 25 évesen még nevetségesen fiatal vagy. Egy csomó ember 40-50-60+ évesen is talál magának párt, szóval nem igazán értem, min izgulsz 25 évesen.
2017. jan. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

32 vagyok (férfi), és ugyanez. De nem érzem kilátástalannak. Miért is lenne az? Pozitívan kell hozzáállni. Sok mindenért küzdöttem az életemben, és a végén sikerült elérnem a kitűzött célokat. Sokszor nagyon sok idő alatt, de sikerült. Megszoktam, hogy semmit nem adnak ajándékba, és a jó dolgokra sokszor várni kell. Nincs ez másképp a párkeresésben sem (szerintem).


Egyébként meg van ennek pozitív hozadéka is bőven. Valószínűleg aki ennyi ideig vár valakire, az nem megy utána bele könnyelműen egyéjszakás kalandokba, vagy bármiféle megcsalásba, hanem értékelni fogja a párját, és minden idegszálával azon lesz, hogy boldoggá tegye. Nem fog meggondolatlanul buta dolgokat megtenni, mert sokkal jobban átérzi, mekkora kincs, ha van valakije.

2017. jan. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!