Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azokat kérdezem, akik kilátást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azokat kérdezem, akik kilátástalannak ítélik a pártalálást, és rendszeresen kérdeznek itt. Mivel töltitek a napjaitokat?

Figyelt kérdés
Először is: ez nem sértegetés akar lenni, őszintén érdekel, hogy akik teljesen el vannak szomorodva, azok mit szoktak csinálni a hétköznapjaikban. És ez most nem is a "mozdulj ki, kezdj valamit magaddal" jellegű kérdés, mert arra vagyok kíváncsi, hogy mi EGYEBET csináltok, ha nem a csajozás/pasizás témájáról van szó. Azért érdekel, mert annyira szomorú hangon ír itt sok ember, és néha ilyeneket állítanak, hogy teljesen értelmetlen az életük.
2016. nov. 11. 09:57
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Meg a hétvégék is érdekelnek.
2016. nov. 11. 09:57
 2/16 anonim ***** válasza:
61%
Intézem a dolgom,csekket fizetek,vásárlok,és TV-zek. Ja meg barátnőkkel vagyok.
2016. nov. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
61%
tanulok, tanulok és talán 1-2 sorozatot megnézek
2016. nov. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
61%
Tanulok, dolgozom, hétvégén is. Túrázom egyedül ha jó az idő, barátaimmal találkozom, táncolok néha.
2016. nov. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
69%
Dolgozom kora reggeltől késő estig, hazamegyek, elintézem, amit szükséges itthon, de tök üres a lakás, barátaim nincsenek (erősen szelektálom az érdekembereket), akkor már a bárokon, diszkókon kívül minden zárva van (nem az én világom), így nincs más opcióm arra, hogy kapcsolatot teremtsek hozzám hasonló emberekkel. Bízom abban, hogy találhatok itt valakit, akivel megértjük egymást és nem csak valamilyen érdek fűzi hozzám. Hátha nem haltak még itt sem ki az értelmes emberek... Volt már pozitív tapasztalatom régebben. Visszavágyom! (F)
2016. nov. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
61%
Sportolok,könyvet olvasok.
2016. nov. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
61%
Dolgozok, amennyit csak lehet. Így csak esténként vagyok magányos.
2016. nov. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
67%

Én ugyan nagyon ritkán kérdezek, inkább csak válaszolok, és igyekszem értelmesen, csak hát amit tapasztalok, az nagyon kiábrándító, így érthető módon lesznek negatív, szomorú, néha vádló hozzászólásaim.


Nagyon régóta keresek munkát, hiába van diplomám, nincs sok lehetőség a szakmában, de ami van, azokra mind jelentkezem. A társkeresés is ugyanolyan, mint az álláskeresés, hiába teszem oda magam, hogy reagáljanak, nagy ívben letojnak, hiába olvasok, kutakodok, hogy mit is kéne csinálnom, úgy tűnik nem csinálok semmit rosszul, aztán mégis aki hülye paraszt, az sikerrel jár, én meg nem. A jelentkezések háromnegyedéről _semmiféle_ visszajelzés nem jön, ahogy a lányoktól sem. Amúgy érdekes, eddig az összes HR-es, akit láttam (hívott, vagy láttam, kinek kell küldeni a jelentkezést) nő volt. Ezért kezdem lassan azt hinni, hogy itt nemi problémák vannak, a nők úgy egészében alkalmatlanok arra, amit csinálnak: a jelentkezők normális szűrésére. Rettenetesen illogikus és érthetetlen minden tettük, magyarázatot sem hajlandók adni.


Én sajnos olyan típus vagyok, akinek kell egy alap létbiztonság a háta mögé, akkor tudok rendesen működni, tehát hiába próbáltam, nem megy a magam fejlesztése addig, amíg azon stresszelek, hogy vajon hány hónapig bírom még így ki, mikor szakad el a cérna, vagy halok éhen. Tudom, ettől rossz ember vagyok, aki nem érdemli meg az életet, hiába vagyok becsületes, hűséges, lojális, intelligens, humoros meg satöbbi, ha nem vagyok bratyizós, hangos, jóképű, nemtörődöm, lelketlen, törtető, manipulatív. Csak az utóbbiak számítanak. Erre mostanság döbbenek rá. Nehéz ezt megemészteni, de talán jobb is, hogy egy ilyen mocskos, undorító világba nem illek bele. Azaz bocsánat, az emberek mocskosak és undorítóak, nem a világ. Mindent az emberek rontanak el, azok is, akik normálisnak tartják magukat. Ez a másik döbbenetes felfedezés.


Ha majd talán egyszer sikerül valami munkát találnom (jelenleg kb 20 helyről várom a visszajelzést), talán lesz annyi pénzem, hogy ne haljak éhen, és akkor el tudok magamban lenni. Arról egyre inkább lemondok, hogy valaha találok olyan nőt, aki hasonló emberi és szellemi színvonalon van, mint én.


25/F

2016. nov. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
44%
8-as Ettől majdnem felvágtam az ereimet. Nagyon durva.
2016. nov. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
61%

Dolgozom, néha szombatot is bevállalok, látogatom a gyerekeimet mivel elváltam, biciklizem, túrázgatok, hegyet mászok, télen síelek, gyerekekkel korcsolyázok, néha összefutok a testvéreimmel beszélni, intézem a háztartást meg a dolgaimat, kb. ennyi.

F34

2016. nov. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!