Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok melyikkel járnátok inkább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok melyikkel járnátok inkább?

Figyelt kérdés

1. Csúnya, de brutálisan vicces srác. (2/10)

2. Szép, de egyáltalán nem vicces srác. (9/10)


Csak ez a két variáció van és muszáj valamelyikkel járnotok.



2017. jan. 16. 20:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Amelyiknek több pénze van.
2017. jan. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
A 2-essel járnék, de attól még összehaverkodnék az egyessel. :D Akit én magam 10/2-nek ítélek, az csak a rettegett friend zone lehet. 10/7-es is csak friend zone, de tartsuk szem előtt, hogy ez az én mércém, és az nem olyan mint amelyik férfitípus dívik.
2017. jan. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Az elsőt, mert vele hosszútávon is el lehet lenni, a másodikat viszont pár szex után megunnám
2017. jan. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
7/10 csak friend zone? Remek.
2017. jan. 16. 23:19
 15/17 anonim ***** válasza:
Az egyes verzióval már jártam, szerintem továbbra is azt választanám:D Persze azért az jobb, ha valahogy ki is néz és vicces is, de a viccesség számomra fontosabb, nulla humorérzékű sráccal nem tudnék elképzelni semmit.
2017. jan. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
44%

Én vagyok a 10/7 friend zone-os válaszoló.

Szerintem te se akarnál olyan nőt, akit ha szíved legmélyéből kellene pontoznod, nem tudnád topkategóriásnak pontozni.

Az hogy 10/9-es a párod, nem azt jelenti hogy mindenki szerint olyan agylohasztóan dögös, de azt igen, hogy szerinted nagyon királyul néz ki. Ha szerinted se néz ki királyul, csak jól, azaz 10/7-es, az régen rossz.

Szerintem már a 10/8 is határeset, de ha annyira lehengerlő személyiség, akkor belefér.

A 10/10 már nem szükségszerű, mert az gyakran azzal jár együtt, hogy annak az embernek sok ideje megy el azzal, hogy a teste karbantartásával foglalkozik. De 10/8-10 az ideális. 7 az barát zóna, úgyse alakul ki igazi vonzalom.

2017. jan. 17. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Az 1.!!
2017. ápr. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!