Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pasik! Mi donti el, hogy mire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Mi donti el, hogy mire kell nekted egy lany? Van, hogy a szex mukodik, de megsem akartok? Akkor a szemelyisege? Van, hogy nagyon tetszik a szemelyisege, de a szex megsem jo, de kepesek vagytok dolgozni rajta?

Figyelt kérdés
Ne irjatok summit mondo valaszokat, hol ez meg az . Inkabb konkret peldakat. Koszi

2017. jan. 18. 23:31
 1/10 Heart of Darkness ***** válasza:
23%

Szerintem erre nehéz konkrét példákat írni, mivel ha valaki nem élte át az általad leírt sarkított dolgokat, akkor nem tud nagyon mit mondani példaként.


"Mi donti el, hogy mire kell nekted egy lany?"


Nem szeretem ezt a megfogalmazást, hogy mire kell.. Ha tetszik egy lány személyisége, és külsőre is tetszik akkor, ha úgy érzem, hogy ez kölcsönös megpróbálkozom vele, hogy elhívom randira, és majd alakul, ha pedig jól alakult akkor sem "kell" hanem én szeretnék vele lenni. stb..


"Van, hogy nagyon tetszik a szemelyisege, de a szex megsem jo, de kepesek vagytok dolgozni rajta"


Előfordult már, hogy valakinek nagyon tetszett a személyisége de külsőre annyira nem fogott meg, így az ilyenekből általában baráti kapcsolat lesz, bár ha előállna az általad említett szituáció akkor nyilván azon lennék, hogy megoldódjon az ami nem jó, és nem vetnék véget az egésznek egyből.

2017. jan. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerűen működik.


Vannak belső igényeim. Érezzem vele jól magam, legyen érzelmes, szeretetteljes, ragaszkodó, át lehessen vele beszélgetni éjszakákat. Őszinte legyen hozzám, ne játszmázzon, titkolózzon, ne azt válaszolja, hogy "semmi" ha látom rajta, hogy baj van stb. Nem kell nagy dolgokra gondolni.


Ha ezeknek nem felel meg, de jól néz ki, akkor is kívánom, és szívesen lefekszem vele.

Ha megfelel, de egyébként nem az a lány akit mindenki megnéz, vagy átlagosan néz ki, ettől még mindenképpen kapcsolatban gondolkoznék vele.

Ha meg is felel, és jól is néz ki, az pedig egyértelmű. :)

2017. jan. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor mi van, ha egyszer nagyon jól érzed magad a másikkal egyszer pedig nem és folyamatosan hullámzik már a legelején?
2017. jan. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az tuti, hogy csak szex. A kiszámítható, megbízható lányokat szeretem. :)
2017. jan. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
Gondolom az fel sem merült benned, hogy van, aki csak akkor fekszik le egy nővel, ha bejön a személyisége is. :)
2017. jan. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én már a kérdés alapján tudom, hogy te max. — kinézettől függően — szexre kellenél, kérdező.
2017. jan. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Jól néz ki, belső érték 0 -> szex, a pénztárcámtól minél távolabb


Belső értékek rendben vannak, külső is megüti az igény szintemet -> türelmes vagyok, és a szex az egyik legkevésbé fontos

2017. jan. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Jól néz ki = szex

Jól néz ki és jófej = szex és barátság esetleg

Jól néz ki jófej és okos = kapcsolatra ideális


Persze ez csak egy sima képlet írtad, hogy ne legyen semmitmondó szóval azért megpróbálok értelmes választ adni. Van akit egyszerűen kinézel magadnak és tudod, hogy ő kell ennyi. Ez nálam nem villámcsapás szerű ez lassan alakul ki de biztosan. Nyilván ha nem szép nem akarok tőle semmit ez van. Vagyis mondjuk úgy, hogy számomra nem szép akkor egyáltalán nem érdekel a lány mert úgyis max haver lenne az meg van bőven szóval. De van, hogy valaki annyira tetszik külsőleg, hogy az ember hajlamos belemagyarázni az általa idealizált tulajdonságokat és kapcsolatot akar tőle, aztán később derülnek ki a dolgok és pofára fog esni az illető. Jártam már így. Szóval ha látok egy nekem tetsző lányt akkor elsőre már nem engedem, hogy a barátnő meg esküvő meg közös ébredés ábrándos hajnalon jusson eszembe róla mert ahhoz egy szép külső kevés. Először csak simán megdugni akarom. Nyilván ha ez így csettintésre megy akkor többet nem is várok el tőle. Ha normálisan lehet vele ismerkedni és lejön, hogy nem buta és aranyos lány akkor elkezdek gondolkodni, hogy hátha vele még több is összejöhet.


"Mi donti el, hogy mire kell nekted egy lany? Van, hogy a szex mukodik, de megsem akartok? Akkor a szemelyisege? Van, hogy nagyon tetszik a szemelyisege, de a szex megsem jo, de kepesek vagytok dolgozni rajta?"


Kicsit amúgy értelmezhetetlen a kérdésed :D

Mi az, hogy a szex működik de mégsem akartok? Mit kapcsolatot? Akkor valószínű a személyiségével van gond igen. Ha tetszik a személyisége de a szex mégsem jó akkor persze dolgozzunk rajta de mi az, hogy még sem jó? A legtöbb lány nem egy lepedőakrobata elmondom neked :D Vagy úgy érted, hogy nem kívánom? Akkor az számomra felejtős, volt már ilyen tapasztalatom is és nem kezdek olyan lánnyal többet aki iránt nem érzem a 100% szexuális vonzódást. Csak neki ártanék vele a jövőbe na meg magamnak.

2017. jan. 19. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
48%
Ha értelmes, kedves, őszinte, nem ri banc, akkor kapcsolatra kell. Ha mindez nincs meg benne, akkor legfeljebb szexre.
2017. jan. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat ! Tudom, hogy eleg szarul tettem fel a kerdest de ti miegis megertettek.

6os ! Igen igazad en csak a szexre kellek. De a szex az mindig jo. Viszont szexel nem lehet megfogni a ferfiakat mar az is kiderult !

De valahogy mindig visszaakarnak maszni az agyamba es velem akarjak megcsalni a baratnojuket.

2017. jan. 19. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!