Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl magasak lennének az elvárásaim nők terén? 22/F

Figyelt kérdés

Kérlek vegyétek figyelembe, hogy nem nagyzolok és nem vagyok egoista. Eléggé kritikus vagyok magammal szemben és az ömbizalmam sem nagy, HA valaki nagyon tetszik.

Nagyon szerencsésnek mondhatom magam mert jóképű vagyok és magas (kb 2m). Mielőtt fennakadnátok a jóképűn leszögezném, hogy ezt csak és kizárólag mások visszajelzéséből vontam le. Meglehetősen sok lánynak tetszem. Ha az utcán sétálok látom hogy megnéznek (de olyankor mindig agyalok hogy biztos van rajtam valami vicces). Persze nem csak a nézésükből vonom le a következtetést, hanem ezt szóban is a tudtomra adják illetve amikor ivászatra vagy bulira kerül sor akkor is könnyen találhatnék magamnak valakit. Fiatalabb koromban vékonyabb voltam mert folyton-folyvást nőttem de már azt is behoztam rendszeres sportolással és edzéssel így a "széles vállú" kategóriába tartozom.


Ez ideáig mind szép és jó és tudom, hogy sokan sokkal rosszab helyzetben vannak nálam.... de szerintem minden ember hasonlóan szív a szerelemmel maximum más-más szinteken (kivéve ha egy nyomulós tahó). Tehát a fő probléma az hogy mindig olyanba szeretek bele akinek a végén nem kellek. Kavarnak velem, jól érezzük magunkat, sok esetben le is fekszünk egymással de a vége mindig ugyanaz... hogy megbántanak. Gyönyörű lányokról beszélünk de kezdem azt hinni hogy igazából az fog meg bennük, hogy ha nem is teljesen de visszautasítanak. Persze nem csak a külső számít... többségükben mind kedves és értelems lányok voltak.

Szívem szerint lejjebb adnék az elvárásaimból de annak sosincs jó vége. Minden ilyen kudarc után összejöttem valakivel bánatomban de a vége mindig az volt... hogy megbántottam őket (akármennyire is megszerettem őket). Ők is nagyon szépek voltak de nem volt meg a szikra...

Lehet naiv vagyok és túl sok filmet nézek de jól olvastátok... azt a kicsi pluszt keresem. De eddig úgy látszik hogy az azzal jár, hogy visszautasítanak. Fogalmam sincs mi történne, ha egy ilyen lánnyal végül sikerülne egy normális kapcsolat összehozni. Jelenleg is egy gyönyörű lánnyal "kavarok" de eddig pontosan ugyanaz a sztori játszódik le mint az előző kettőnél. Én beleszerettem/tek és ő meg fog bántani... A másik nagy probléma, hogy nagyon ritkán alakul ki ilyesmi mert ha valaki nagyon megtetszik és még nem ismerem nincs nagyon merszem bepróbálkozni... valószínűleg azért mert félek a visszautasítástól és inkább élek abban a tudatban, hogy rámmosolygott és talán tetsze neki.


Tehát várjak a csodára, hogy egyszer belefutok egy olyan valakibe aki hasonlóan belémhabarodik mint én ő belé vagy törődjek bele ebbe a helyzetbe és próbálkozzak azoknál akiknél fixen van esélyem de nem vagyok beléjük szerelmes?

Bármi egyéb ötletet javalatot is elfogadok, ami javítana a helyzetemen... tudom álszentnek tűnik ez az egész de attól még ugyanúgy fáj mint bárki másnak akit visszautasítanak.



2017. jan. 19. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:
66%

Félreraknád ezt a "gyönyörű lány" álláspontod egy kicsit? Kit érdekel milyen szép, ha lefekszik veled, és semmi sem lesz belőle az után... Nekem nagyon komolytalannak tűnsz, akinek fogalma sincs arról mit akar, mi lenne a jó útvonal ahhoz a valamihez amiről nem tudja hogy mi az. Az egész éretlen kóválygásnak tűnik.

Nincs egy pontos elképzelésed arról, hogy ki vagy te, mit akarsz, ki lenne hozzád illő. Azt nézed ki az aki gyönyörű, és ennyi... Így ne is várj semmi többet. Valószínűleg nem is való neked még kapcsolat.

Nagyon sokat kell még tanulnod.

Mindezt úgy írom, hogy annyi idős vagyok mint te, de mintha ég és föld lenne a gondolkodásunk.

2017. jan. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem döntés kérdése, hogy kihez vonzódik az ember. Rengeteg gondolat van a fejemben ami miatt tényleg picit kesze-kusza a gondolatmenetem. Ennek ellenére félreértettél. Nem az az elsődleges, hogy "bombázó" legyen valaki. Nem nagymellű plázacicákra gondoltam amikor a gyönyörűt írtam. A gyönyörű nálam egy összetett fogalom. Nem csak a külső megjelenés hanem a kisugárzása és személyisége is ide tartozik. És visszaolvasva az alapján hogy lefeküdtek velem majd nem lett semmi, jellemezné a személyiségüket de itt hónapokról beszélünk, nem egy éjszakás kalandokról...
2017. jan. 19. 22:35
 3/6 anonim ***** válasza:
45%
Kisregénye írtál, de a lényegről, vagyis az elvarasaidrol SEMMIT, csak azt, hogy gyönyörű. Itt kb meg is van a válasz. Felületes és üres vagy. Nyilván csak ilyenekkel jössz össze, akkor még mire számítasz.
2017. jan. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon felszínesnek tűnsz, aki csak éppen hogy súrolva érinti azokat a dolgokat, ami két embert összeköthet. Ez csak a jéghegy csúcsa, amit számításba vettél idáig.
2017. jan. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Éppen ez a lényeg... tény hogy a külső fog meg elsőre (akárcsak titeket és mindenkit a földön), de nem azért szerettem bele ebbe a 3 lányba mert szépek voltak és kész. Okosak, kedvesek voltak, hasonló érdeklődési körrel és órákat tudtam velük beszélgetni... lehet okoskodni de ha csak ez számítana akkor bármelyik lány barátommal összejöhetnék. Nem érzem magam felszínesnek azért mert olyan valakit keresek akive nem csak jól érzem magam hanem szép és csinos is :)
2017. jan. 19. 22:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Elárulok valamit: ha kb (hogy nem tudod pontosan, milyen magas vagy?) 2 méter magas vagy, akkor azért néznek. Én is mindig megnézem a lószabó embereket, mert néha beverik a fejüket az ajtókba.
2017. jan. 20. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!