Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Olyan irreálisak lennének az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan irreálisak lennének az elvárásaim, vagy miért nem találom a társamat már 2 éve?

Figyelt kérdés

Fiatal csinosnak mondott 28 éves nő vagyok, aki már 2 éve keresi a párját. Nem tudom mi lehet a probléma, talán nagyok lennének az igényeim.

Ami fontos, hogy csendesebb, visszahúzódó fiú legyen és okos, jókat lehessen vele beszélgetni, akarjon családot, gyereket majd.


Amitől kiráz a hideg, az a beképzelt pénzét, kocsiját, izmát mutogató Májer pasik.


Igen fontos a külső, nem azt mondom, de szerintem nem válogatok annyira. Utcán, buszon stb. általában 10 pasiból 8 bejön. Illetve voltam társkeresőn is, ott is kaptam vagy 80 levelet egy hét alatt és kb. 7-8 pasi volt közte, aki valóban nem jött be külsőre, de szerintem ennyire mindenkinek fontos a külső.


Igen fontos az egzisztencia is. Nem akarok eltartani egy férfit sem. Szóval legyen állása, legalább egy minimális 120-150 ezres nettó jövedelme, viszont nem baj, ha szüleinél lakik, majd együtt felépítjük a közös életünket, csak legyen hajlandó tovább lépni.


Próbálkoztam társkeresőn is, de az borzalmas volt… ugye kaptam vagy 80 levelet, egyszerűen mind sablon levéllel jöttek (szia mizujs ismerkedünk stb.) külsőre szinte mind bejöttek, volt, aki nem, nem azt mondom (olyan 7-8 pasi) de a legtöbb szexet akart, vagy egzisztenciával gizdult…. borzalmas….

Egyszerűen nem tudtam ennyivel foglalkozni, sokan voltak. A legszimpatikusabbakkal találkoztam is, volt közöttük mindenféle (macis, vékony, izmos sportos, alacsony magas) de borzalmas volt mind. Volt, aki csak szexet akart, a randin közölte, volt, akivel lelkileg nem volt valami rendbe, ott sírt, hogy hiányzik anyukája mit tegyen hogyan fogja így ellátni magát, volt aki mindjárt szerelmet vallott, volt aki tapizott nyomult… elment a kedvem az egész netes dologtól így.


Nem tudom hol lehetne ismerkedni és normális társat találni egy fiatal csinosabb nőnek. Mi lehet a gond?


2017. jan. 17. 17:08
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért gondolod, hogy nem mondok igazat? Miért kell ilyen hozzászólást írnod? :(
2017. jan. 17. 17:15
 2/31 anonim ***** válasza:
6%
Szóval neked semmi sem jó, így nem is lesz senkid. Elolvastam amit írtál (majdnem el is aludtam) és rájöttem hiába írnak neked és akarnak tőled valamit annyira ragaszkodsz a saját világodhoz és elképzelésedhez minden téren hogy így biztos nem lesz senkid.
2017. jan. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
9%

Itt akadna olyan fiú, aki megfelelne az elvárásaidnak, de gondolom nem ismerkedsz ezen az oldalon, igaz?

Ez olyan tipikus! :D

2017. jan. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

3. Tényleg érdekel, mi a baj az igényeimmel...vagy mi a probléma?


4. A provokáló válaszokat meg csak le fogom pontozni....


5. Annyian mondták ezt hogy ők megfelelnek, aztán valami baj volt velük mégis, ezért gondolom, hogy lehet mégis irreálisak lennének az elvárásaim.

2017. jan. 17. 17:24
 5/31 A legrosszabb ***** válasza:
0%
Uh, már megyek is privit írni a kérdezőnek. :o Ja nem.
2017. jan. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem nem troll, én is találkoztam már ilyen nővel. Férfiként mondom, hogy valóban a legtöbb pasi félre ismeri magát belső terén. Sajnos valóban nem könnyű ismerkedni a mai világban még ilyen igényekkel sem.
2017. jan. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
96%

Teljesen jogosak az elvárásaid, nincs ebben semmi olyan, ami irreális lenne.


Mivel azt írod,hogy csendesebb, visszahúzódóbb társat keresnél ezért azt gondolom,hogy ezek a pasik nem törvényszerűen társkeresőznek, inkább társaság, barátok, ismerősök útján ismerkedj.

28 éves vagy. Ez pont az a kor amikor a korban Hozzád illő pasik nagyrésze már párt talált, aki nem, az keresgél, és természetesen az igényei is megvannak.


Ne társkeresőzz, járj el olyan programokra ahol az általad írt elvárásoknak megfelelő srácot találhatsz. Has budapesti vagy talán könnyebben megy ez, ha vidéki, sőt, kisvárosi, kistelepülésen élő már nehezebb a dolgod.

2017. jan. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

9. Köszi szépen első értelmes válasz :)


Ez a baj az internettel, sajnos tele van elkeseredett férfival :( Olyan vádak jönnek, hogy kamu meg társai.....

2017. jan. 17. 17:33
 9/31 kolosszus22 ***** válasza:
95%

A leírásod alapján nem nagyok az igényeid, de azért fura, hogy ennek ellenére csak hülyékbe botlottál mindig. A 10-ből 8 pasi bejön külsőre sztem azért túlzás, jó nem vagy felszínes, de ez nehezen hihető azért, hogy neked szinte mindenki bejön külsőre is, ember nincs a világon akár nő, akár férfi akinek ennyire bejönne mindenki a másik nemből.

Ennyi információ alapján azt mondom semmi gond nincs veled, max túl tudatos vagy, ezzel lehet nem sokan tudnak mit kezdeni, keres tovább és kész, vannak normális férfiak hidd el nekem. Hasonlóan küzdök én is az optimális nő megtalálásával, bár én válogatósabb vagyok azért.

29F

2017. jan. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
21%

Ti tényleg elhiszitek nem nagyok az igényei???


"általában 10 pasiból 8 bejön. Illetve voltam társkeresőn is, ott is kaptam vagy 80 levelet egy hét alatt és kb. 7-8 pasi volt közte, aki valóban nem jött be külsőre, de szerintem ennyire mindenkinek fontos a külső. "


Ha nem lenne nagy igénye, nem lenne 2 éve egyedül!!!! Főleg ha ennyi pasi írt neki és akart tőle valamit......ennyiből max 1-2 komolyabb lett volna ha akarta volna!

2017. jan. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!