Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? Hogy lehet ebből a helyzetből intelligens, normális emberként kijönni?

Figyelt kérdés

Sziasztok 23 éves vagyok. Először arra szeretnélek bennetek megkérni, hogy bunkó és megalapozatlan válaszoktól kíméljetek, ha valamit nem értettek, inkább kérdezzetek, mert komolyan ez a helyzet és már annyira megvisel, hogy inkább a tanulásba menekülők.


Amit rólam tudni kell elég, zárkózott, visszahúzódó lány vagyok. Volt egy több, mint 3 évig tartó kapcsolatom, aminek ma már vége, de ezen már elég régen túl vagyok. (Ő volt az úgynevezett első nagy szerelem.)


Ezen kívül volt, vagy van is még, mert a fiú szeret engem, de valahogy én sosem voltam belé igazán szerelmes.


Hozzá kell tegyem sokat csalódtam, úgy általánosságban az emberekben.


Nagyon félek párkapcsolatba lépni, vagy egyáltalán egy esetleges párkapcsolat kialakulásától. Egyszer volt egy fiú, aki nagyon aranyosan mindig megdicsért, mikor találkoztunk, kereste a társaságom stb. mindezt hónapokon át, és inkább azt hazudtam neki, hogy van barátom, csakhogy ne közeledjen felém.


Most viszont van egy férfi, akivel barátok vagyunk. Megmondom őszintén nem tudom pontosan, mit érzek iránta csak azt tudom, hogy mindig eszembe, ha meghallom a hangját, vagy meglátom hevesen dobog a szívem.


Ő nagyon figyelmes és törődik velem. Mindennap felhív vagy ír viberen. Részletesen érdeklődik a tanulásom meg úgy általában irántam. Tanácsokat ad, lelket önt belém, és mindenben támogat. Mosolyog rám, társaságban is mindig felém nézz egy-egy pillanatra stb.


De lehet, hogy ez jobb is, ha megmarad barátság szinten, mert a barátság többet ér, mint egy szerelem.



2017. jan. 20. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezzel az a probléma, hogyha ő többet szeretne, mint barátság (és nekem inkább tűnik így, a leírás alapján) akkor nem lesz ebből hosszas barátság, ha tisztázod ezt, hogy több nem lesz.


Viszont vigyázz is, ha mégis adsz neki esélyt, mert könnyen lehet, hogy csak testileg érdekel és eljátsza a többit, de most legyünk jószívűek és ne feltételezzük ezt. Ha viszont mégis szeretnél többet tőle, akkor abba neked is többet kell beleadni a mostani állapotnál. Az úgy nem egy jó kapcsolat, ha arról szól végig, hogy ő lelket önt beléd és támogat végig, te pedig ezt csak elfogadod és ennyi.


De, hogy magára a kérdésre is.


Úgy jöhetsz ki jól, ha tisztázod vele, hogy hogyan tovább. Ha barátság szintjén kívánod tartani akkor azt mond el neki, ha pedig mégis többet is akkor pedig azt.

2017. jan. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sehogy, ha egy férfi szerelmes beléd(ráadásul viszonzatlanul) akkor akármilyen intelligens és normális alapjáraton, a közeledben minden józan eszét elveszti és ezt te se fogod tudni értelmesen lereagálni, mindenképpen iszonyú fájdalmat fogsz neki okozni, minél tovább hagyod reménykedni, annál jobban.
2017. jan. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Te szerelmes vagy a figyelmes pasiba.

Barstkozz tovabbra is es figyeld,h reagal.

N

2017. jan. 21. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

" Részletesen érdeklődik a tanulásom meg úgy általában irántam. Tanácsokat ad, lelket önt belém, és mindenben támogat."


Legalább ti ne rontsátok el! Lehet hogy most tovabb tudod gondolni a sztoritokat. De azzal kockáztac!

Én a mi történetünkben a férfi vagyok.

Engedtünk az érzéseinknek, mert azt hittük ...

Mára mint két vadidegen. Gyönyörű honapok voltak! De nem volt érdemes beáldozni a baratságunkat!

2017. jan. 21. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Minden ember attól fél társkereséskor, hogy megsérül lelkileg valamilyen szinten, lehet, úgy kellene hozzáfogni, hogy belekalkulálni ezt, és ha valamiért nem jön össze, bármi mást kell hibáztatni érte. Csak lazán.

Nem vagyunk egyformák, pláne nem őszinték, miért is akarunk valakit.

Tehát nagyon könnyen le kéne nyelni azt, ha valaki továbblép rajtunk, és sosem magunkat hibáztatni.

Valamiért az emberek gyengének, és kiszolgáltatottnak érzik magukat, ha szerelembe esnek.

2017. jan. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!