Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik még olyan fiú, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még olyan fiú, aki nem hazudik az új barátnőjének a régi kapcsolatairól? Nem mondja, hogy több volt, mint amennyi?

Figyelt kérdés
Én személy szerint utálom, ha egy fiúnak sok csajjal volt dolga, de a fiúk tapasztalataim szerint azt hiszik, én attól jobban fogom őt értékelni, ha hazudik. És eddig mindenki hazudott nekem erről...
2017. jan. 22. 16:31
 1/9 Heart of Darkness ***** válasza:
Létezik. Szerintem nincs értelme erről valótlant állítani, nem lesz attól senki jobb, hogy három helyett már tíz nővel volt valamilyen kapcsolata.
2017. jan. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Na és olyan lány aki nem próbálja meg eltitkolni azt a néhány egyéjszakást, ami a "komoly" kapcsolatai közé becsúszott?
2017. jan. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2.: Biztos van, de azt jobban meg lehet érteni, mert a köznép szerint ha egy lány egyszer lefekszik valakivel akivel nem járnak az ribi, de abban semmi kivetni való nincs, ha egy fiúnak még nem volt kapcsolata vagy nem sok.
2017. jan. 22. 16:56
 4/9 anonim ***** válasza:
Én inkább azt nem értem, minek firtatni a múltat és az exekről beszélni. Ha felhozza a témát és magától elmondja a történetét, az más.
2017. jan. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"de abban semmi kivetni való nincs, ha egy fiúnak még nem volt kapcsolata vagy nem sok"

Hogy micsoda? Tizenéves fiúkról beszélsz netán? Mert 20 felett és főleg 25 körül már szinte felér egy öngyilkossággal ha valaki elárulja hogy soha nem volt még barátnője.

Egyébként meg ha valaki képes egy randi után lefeküdni valakivel az igenis vállalja fel ha rákérdeznek, ne próbálja meg letagadni.

2017. jan. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én eddig is, ezután se fogok hazudni! Szóval létezik olyan fiú. Nincs abba semmi kivetni való. Igaz, eddig nem sokkal voltam... ÉN is kérdeznék: Melyik a jobb, ha egy pasinak sok nővel volt dolga, tehát tapasztalt, vagy ha netán kevés, mivel ,,várja" az igazit?
2017. jan. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

En mondjuk sok lannyal voltam mar együtt (8) es mindig megmondtam az öszintet! Soha nem hazudtam-e teren es mas teren se. De mindegy mit mondasz a lanyoknak, valamiert mindig megsertödnek. Hiaba vagyok öszinte, latod, ha öszinten elmondom neked, hogy mennyi lannyal voltam együtt utalni fogsz.


21F

2017. jan. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én exem pl nem hazudta, hogy több csajjal volt mint amennyivel valójában. Ő inkább lefelé kerekítette, mert tudta hogy az vonzóbb a nőknek. :D Sőt, a gázabb excsajait nem vallotta be, helyettük kitalálta, hogy a népszerűbb, szebb lányokat dugta előttem. :D
2017. jan. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ilyenkor kapcsolatnak számít, amikor házas nőkkel voltam időnként együtt? Vagy ez letagadnivaló, mint szerinted a lányoknak az egyéjszakásai?


Egyébként pedig minek mondanék többet, ezt is körülményes összeszámolni (nem a darabszám sokasága miatt, hanem az átfedéseket tekintetbe véve), kivéve, ha a rövid kapcsolatokat kihagyhatom (tehát mégis hazudhatok).

2017. ápr. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!