Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal már lassan 1éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal már lassan 1éve együtt vagyunk és nagyon szeretjük egymást,jól megvagyunk, csak az a baj hogy tudok a régi kapcsolatairól! Hogy felejtsem el a múltját?

Figyelt kérdés
A barátommal már lassan 1éve együtt vagyunk és nagyon szeretjük egymást,jól megvagyunk!!csak az a baj hogy tudok a régi kapcsolataíról hogy 40csajt már ágyba vitt!!és ez nekem nagyon sokszór esszembe jutt és akkor nagyon rossz nekem!nem tudom hogy miért de akkor esszembe van hogy mikett csinálhatott velük,meg alapból az hogy tudom hogy smároltak,stb...inkább nem részletezem mert elsírom magam!!ÉS neki ilyeneken nem nagyon kell agyalnia velem kapcsolatban mert én rajta kívül nem voltam még senkivel!!és nem is leszek!!egyépként már megkérte a kezemet!!előre is köszönöm a válaszokat!!
2009. jan. 13. 13:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne elfelejteni akard a múltját, hanem ezzel együtt szeretni. Én úgy tartom: sokat kell addig keresni míg valaki megtalálja az igazit, van akinek elsőre sikerül, van hogy sokadikra. Ne arra gondolj mi volt régen, hanem arra hogy most veled van!
2009. jan. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
oké!!köszönö!!és megprobálom!!
2009. jan. 13. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!