Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha társkereső oldalon csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha társkereső oldalon csak annyit írnék magamról, hogy szoftverfejlesztő mérnök, akkor elképzelhető hogy fog írni pár lány?

Figyelt kérdés

Mielőtt regisztrálnék az oldalra, körbe szoktam nézni rajta.

Sok oldalon van erre lehetőség.

megnézem a férfi és női keresőket.

Sokan sokféleképpen csinálják ezt az ismerkedést.

Van aki regényt ír magáról ezt is várja el, válaszként.

Van aki sok képet rak ki.

Van aki meg semmit sem ír, csak egy képe van kinn.

Én arra gondoltam, hogy kirakok egy képet, ahol az irodában vagyok, és kiírom hogy szoftverfejlesztő mérnök.

Előfordulhat hogy fognak rám írni?

vagy én írja rá lányokra, és várjam meg, hogy visszaírnak-e?



2017. jan. 22. 17:41
 1/8 anonim ***** válasza:
22%
Én nem írnék. :/ Ismerek pár mérnököt és páromnak nem tudnám elképzelni. Lehet, hogy most ez diszkriminatívnak hangzik..de a foglalkozásokat űzők, ahol nagydumásnak kell lenni nekem jobban bejön. Értékesítővel, vállalkozóval, ingatlanügynökkel meg Event Manager-el volt már dolgom :)) N
2017. jan. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%

[link]


30F, szintén mérnök :D

2017. jan. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Ha azt is leírod,mennyit keresel, nem győzöl VIP tagságra előfizetni,hogy válaszolhass.
2017. jan. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Magyarul programozó vagy?
2017. jan. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem írnék, de ha írnál, megkérdezném, mit takar.
2017. jan. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
39%
Azok a nők fognak jelentkezni, akik olyan biztos pénzforrás típusú férfit keresnek, akit majd nem akar lenyúlni a többi nő.
2017. jan. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is szoftverfejlesztő mérnök vagyok,

(gyengébbek kedvéért nem egészen ugyanaz, mint a sima programozó, mint ahogy már valaki felvetette itt), de ha ezt a fényképeden tolnád az arcomba, akkor rettentő visszataszítónak találnám.

Ha van olyan rovat, hogy végzettség vagy foglalkozás, akkor írd be oda, bőven elég lesz.

Irodás fotó meg nem kell, mert nem munkatársat keresel, hanem társat. Inkább a szabadidődről áruljon el valamit a kép.

2017. jan. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Üdv. kolléga :))

Inkább kicsit színezd ki.

"Olyan egyedi fejlesztésű rendszereket fejlesztel ami ....,hogy bizonyos dolgokat meg tudj csinálni".


Esetleg kiemelheted még,hogy vezető fejlesztő mérnök vagy,segíted az ifjú titánok munkáját és betanítását.


A lényeg,hogy legyen azigen érzése,plusz remélem nem vagy tipikus kocka.Tehát nem az a kockás inges,semmilye hajú elhízott vagy nyikaj? :)


Fontos legyen mellette megfelelő kommunikációd,dumáld le a bugyit.

2017. júl. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!