Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elképzelhető hogy egy 33 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető hogy egy 33 éves férfinak a külseje miatt nem volt még barátnője soha?

Figyelt kérdés

Interneten ismerkedek egy csodás pasival, teljesen oda vagyok érte, nagyon jó vele beszélgetni, én úgy érzem már szerelmes lettem belé, ezt be is vallottam neki.

Viszont képet még ne küldött, mer azt mondta nagyon csúnya és vakrandit szeretne. Viszont emiatt nem volt még barátnője, amit nem akarok elhinni, hogy egy ilyen szuper gondolkodású stílusú humoros pasinak nem volt még senkije.


2016. júl. 27. 19:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Most jön az, hogy


1.Találkoztok

2.“Pfuj de rusnya“

3.Körülményre vagy random dologra fogod hogy miert is nem olyan jo meg csodas...

2016. júl. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A legtöbb férfinak a külseje miatt nincs barátnője.
2016. júl. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2. ez nagyon nem igaz!!!! Eddig a legtöbb csúnya férfival akivel találkoztam a bensője miatt nem lettem volna vele, mert teljesen frusztrált pszichésen sérült.
2016. júl. 27. 20:07
 4/9 anonim ***** válasza:

#3


Kamuzás nice try.

2016. júl. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér. Nem hiszem, hogy csak a külseje miatt ne lett volna senkije. Biztos vannak gáz szokásai, vagy valami taszító benne, és azért nem volt senkije.
2016. júl. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
"gáz szokásai" - ez mindenkinek van legalább, csak hát van akinek elnézhető és van akinek nem...
2016. júl. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez a "benső", egy itteni törzsgyökeres gyk-s kifejezése.


Legközelebb hihetőbbet, pls!

2016. júl. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Simán elképzelhető. Én is lassan 30 leszek, és a külsőm miatt nem kellettem már senkinek. Volt amúgy már hasonló sztorim, hogy beszélgettem egy lánnyal neten, már teljesen oda volt értem, belém szeretett, legalábbis az elmondása alapján, erősködött, hogy küldjek képet, meg neki nem fontos a külső. Küldtem képet. Többet nem válaszolt...
2016. júl. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Most találtam meg a követett kérdéseim közt ezt. Követni azokat a kamuszagú kérdéseket szoktam, amik fals reménysugárként jelennek meg az előnytelen kinézetű férfiaknak.


Szóval: fejlemény?

2017. ápr. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!