Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csinálja ezt sok férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt sok férfi társkeresőn? (Nagyon gyakori)

Figyelt kérdés

Rám ír, hogy ismerkednék-e vele, írom, hogy nem az esetem, ne haragudjon, és tovább lépek megnézem mások üzeneteit, mire erre visszareagál,pl: 'Miért milyen az eseted?' jellegű kérdéseket (ami alapból felesleges, ha egyszer leírtam, nem egymást keressük, nincs mit ezen tárgyalni), másrészt mikor leírom, vagy esetleg írom, hogy ez érezhető, illetve látható, akkor következőleg jön, hogy:


'Értem,és amúgy mivel foglalkozol? Vagy még tanulsz?' kérdés, ami megint bosszantó, hisz írtam, hogy nem vele szeretnék ismerkedni.



Miért csinálja borzalmasan sok férfi ezt?(nem mind, de majdnem minden 2.)


2017. jan. 22. 17:44
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
65%
Mi a baj azzal, ha normálisan megkérdezi az illető? Szeretné tudni, esetleg min változtasson, hogy még jobban bejöjjön a nőknek. Azt megértem, ha egy gyökérnek nem reagálsz, de ezzel semmi gáz. Csak szeretné tovább vinni, nem feltétlen kell egyből jegygyűrűt beleképzelni, ismerkedni lehet, nem?
2017. jan. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim válasza:
30%
Velem is volt ilyen pali. Tiltottam a francba. Hazudozni akart az életkoráról a vénség.
2017. jan. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
50%
Én a pirított tésztalevesek közül a rántotthúsos ízűt szeretem a legjobban.
2017. jan. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:

Ismerkedni azzal lehet, illetve érdemes, aki rábólint, ha úgy reagálok, hogy :

Természetesen, semmi akadálya' az érthető, hogy megkérdezi, de ha finoman , kultúráltan elutasítom, hogy nem szeretnék ismerkedni, mert nem az esetem, és lehet 3 férfi pedig az lenne, akikre szívesebben fordítanék időt, akkor nekem elég furcsa, ha ezután még úgy érzi helyénvaló érdeklődni, a munkám, és a tanulmányaim felől.

Nem bánt vele, kedves, csak úgy érzem nem érti, nem akar beletörődni, hogy visszautasították a kérését.

2017. jan. 22. 17:49
 5/38 Taushi ***** válasza:
84%
Normális férfi szerintem ilyet nem csinál. De gondolom nyilván azért, mert legalább Te visszaírtál és mert a nők 95%-a nem ír vissza. Tudom, sajnos az ilyentől megy el az ember kedve attól is, hogy vegye a fáradtságot, hogy visszaírjon nemleges választ.
2017. jan. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:

A kedvemmel nincs baj, vállalom, hogy bepötyögöm, és iszonyú gyorsan is írok, csak nekem ez annyira érthetetlen.

Írtam egy Férfinek, de figyelmetlen voltam, és nem néztem, hogy 3 évvel idősebb nőkkel ismerkedik, mint amennyi én vagyok, elnézést kértem, és tovább léptem, mert miért próbálkozzak vele ismerkedni, hátha nem számít neki, ha valamiért behúzta a korhatárt? Tehát ugyanígy vagyok ezzel, ha nem tetszik a külseje, de nincs benne semmi visszataszító, csak nem, akkor nem írom neki, hogy :

'Szia. Nem tetszik a göndör hajad, rosszul áll az ing, nem előnyös az arcszerkezeted, mert ugye nekem azok a pasik a zsánereim, akiknek kerek az arcuk' ezzel nem segítek, mert nincs vele baj, csak nem az esetem.

2017. jan. 22. 17:53
 7/38 anonim ***** válasza:
78%

Mert a társkeresős férfiak nagy részét nem érdekli, hogy mit írsz vissza, el se olvassák szerintem, de legalábbis nem fáradoznak az értelmezéssel.

Annyit fognak fel, hogy itt egy lyuk, ahová be lehetne végre dugni és nyomulnak amíg csak tudnak mindenkire, válogatás nélkül.

2017. jan. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
Természetesen lehet a pakliba benne van, hogy unintelligensek ezek az emberek, tehát amíg nem mondom ki morcosan, hogy 'éppen lekoptattalak 2 sorral fentebb' addig észre sem veszi magát.. Utána meg ócsárol természetesen :D
2017. jan. 22. 17:56
 9/38 anonim válasza:
20%
Miért kell lepontozni... Nem értem.
2017. jan. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
felpontoztam mindenkit.
2017. jan. 22. 18:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!