Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Netes társkeresőn levő nők és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes társkeresőn levő nők és férfiak! Ti eljutottatok már személyes találkozóig is? Mennyire sikeres ez?

Figyelt kérdés

Én azt tapasztaltam férfiként,hogy szinte csak a külcsíny a paraméterek számítanak. Ez után ami számít a fénykép,kisportoltság.

Utána meg az idősebbeknél,hogy mid van,vállalkozás,pénz,kocsi,egzisztencia.


Tehát ez a szubjektív véleményem,ami számít:


1.Magasság:Légy minimum 180cm,de jobb ha 185.

2.Légy jóképű,lehetőleg öltönyben,kisportolva,lehetőleg fekete arc borostásan.

3.Az se baj,ha gazdag vagy. Lakásod,kocsid,vállalkozásod van.


Ha az itt felsorolt mind a 3 elvárásnak megfelelsz, akkor jó eséllyel indulsz férfiként bármelyik társkeresőn.

Vagy még a való életben is,úgyhogy társkeresőre már nincs is szükséged.



2017. jan. 13. 18:14
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Lol és ezt mégis egy képből hogyan látod? Persze, ha munkásgatyában van, feltételezem hogy nem milliomos az illető, de nem azért nem kattintanék rá, hanem mert nincs benne arra igény, hogy a lehető legjobb oldalát mutassa meg ismerkedéskor.
2017. jan. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem jutottam el. Szerintem nem sikeres.

Azért nem, mert bár az általad leírt paramétereknek többé kevésbé megfelelek, egy személyes találkozót meg kell BESZÉLNIamihez pedig első körben VÁLASZOLNI kéne. Ha ez elmarad, akkor nagyonnagyonnagyonnagyon nehéz :D

30/f

2017. jan. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi van, ha a munkája a hobbija és azért van munkásgatyában? Túrán én is "igénytelenül" nézek ki, dehát ez csak azt mondja el rólam, hogy túrázom és nem öltönyben. (utóbbi amúgy nem praktikus)
2017. jan. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

ja volt többször is. De nem volt folytatása mert nem egymást kerestük egyik esetben sem.


26/F

2017. jan. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Sokszor... Sok bolonddal is találkoztam így! :) Az egyik pasi első randin gyereket akart csinálni! Nem csak dugni! Gyereket! Magyarázta, hogy remeli, hogy jövő hónapban már pozitívat tesztelek! A másik elmagyarázta, hogy ha velem talizik, abból nem lesz pénz, úgyhogy nem ér rá harmadik randira...

Hála istennek azért van remény! :) A párom is tindrrrol van. :) Imádom! ;)

32/N

2017. jan. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

5-ös válaszoló! :))) Hogy érted,hogy azt mondta,hogy pozitív lesz a teszt? Mert lefeküdtél vele az első randin?


A másik pasi,aki azt mondta,hogy harmadik randira nem érdemes menni...

Vele másodjára is találkoztál? Tehát nem csak egyszer?

2017. jan. 13. 19:23
 7/10 anonim ***** válasza:

Az egyik egy fogdosos pöts volt, szerintem meg is eroszakolt vna ha teheti, és még utána is zaklatott hetekig.


A másik a párom, egy éve ismerkedtünk meg, fél évig csak chat, aztán további fél év távkapcsolat (már ugy is indult). Nemrég költöztem hozzá. És 165 cm -én 169-, nem sportos, de jofej, kedves és a szex fantasztikus. A vagyona neg pont nem érdekel (bár nagyon sokat keres, de vasuttal jár, kocsija sincs, és albérletben élünk).

2017. jan. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem a párom tinderről van, 175 körül lehet, ugyanannyit keresünk (nem egy magas összeg), nekem a családi körülmények miatt némi előnyöm is van (saját kocsi pl.) Jóképűnek mondanám, de gondolom ő is azért húzott jobbra mert tetszem neki... nincs ebben semmi különös.

25/N

2017. jan. 14. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

El de rendszerint csalodas volt a vege. Ezert elobb utobb felhagytam vele es a valo eletben kerestem part.

30N

2017. jan. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

5-os vagyok. Még le se feküdtem vele! Csak akarta, hogy csináljunk gyereket!

Igen, a másikkal kétszer találkoztam.

2017. jan. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!