Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A legtöbb lány a közgazdász,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb lány a közgazdász, banki feelingű pasikra nedvedzik manapság? Akkor is, ha hiába a diploma, de ritkán, vagyis kevésszer jár mellé ész is?

Figyelt kérdés
Vannak a tvkben egyre gyakrabban ilyen műveltségi vetélkedők. Pl-nak okáért ott van a Gundel féle esti műsor az m1-en. Nem egyszer láttam má közgazdász végzettségű pasikat csúnyán lebőgni ilyen műsorokban. Tucat kérdéseket sem tudtak megválaszolni. Mégis ha a lányok meghallják ezt, hogy banki szektor, akkor tocsognak a víztől, ha a pasi öltönyös, nőfaló és sikkasztó. Miért?
2013. nov. 26. 19:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Money, money, money...
2013. nov. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
52%
Általánosítás, általánosítás és általánosítás...
2013. nov. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
mert ostobák,de ezen mit csodálkozol a mai világban? Ha menő vagy van pénzed,vagy jól nézel ki akkor mindened lesz az életben.Ha nem,akkor baszhatod az egészet,bármit csinálsz.
2013. nov. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Én úgy hallottam, a legtöbb lány a villamosmérnök feelingű pasikra nedvedzik manapság.
2013. nov. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
4-es ez egy irtó nagy baromság amit írtál,remélem csak viccből írtad. :)
2013. nov. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
piros pacsi, piros pacsi, piros pacsi. Aki minden kérdéshez általánosítást ír. Nem azt mondtam, hogy minden lány kedves troll úr, hanem azt, hogy sok vagy legtöbb lány. Kivétel mindenhol van.
2013. nov. 26. 19:22
 7/18 anonim ***** válasza:

Akkor en vagyok a kivetel, mert mar ket eve szeretek egy "hippie" pasit, hol van nemi penze, hol nincs, nem is erdekel, hogy csak baratkent tekint ram, de imadom, hogy annyira okos es olyan sokat tud tortenelembol, es tehetseges dobos.

Es miatta mondtam nemet annak az IT pasinak aki el akart venni, meg annak aki Nemetorszagba vitt volna lakni.

2013. nov. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom és általában igaz is hogy a sportolók az első számú kedvencek a lányoknál.
2013. nov. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
én az informatikusokat szeretem, én is infós vagyok :)
2013. nov. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
7 es hajrá. Ha igazán őszinte voltál, akkor szép gesztus. De jól tudjuk, hogy ha egy nő teheti és ilyen pasija lehet, akkor él a lehetőséggel és nem a szegény zenészt fogja választani.
2013. nov. 26. 19:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!