Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőn tényleg csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn tényleg csak elkeseredett emberek vannak? (28N)

Figyelt kérdés

Nincs lehetőségem ismerkedni "helyben", sajnos nem tudok eljárni.


Arra gondoltam regisztrálok társkeresőre, de annyi rosszat hallottam már róla.

Meg pl. nem "merek" valós nevet, képet megadni, mert mi van, ha ismerősökkel összeakadok- hallgathatnám én is, a családom is..plusz elég paranoiás vagyok.

Tényleg lehet sikertörténet belőle vagy csak vakítás a reklámok szövege?


2017. jan. 25. 21:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

28 évesen nem kéne félned attól, hogy az ismerősöd kicsúfol...

Amúgy ha valaki megtalál téged, akkor az az illető is fent van azon az oldalon. Ez még nem jutott eszedbe?


Amúgy társkeresőn olyanok is vannak szerintem mint TE, akik nem tudnak helyben ismerkedni. Erre jó nem ?

2017. jan. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Persze csak azok mernek kepet feltenni akiknek mar ugyis minden mindegy.

Ironikus mode off

2017. jan. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Lehetni bármit lehet.

De mondjuk az elég irreális, hogy ha valaki meglát társkeresőn, akkor azzal cikizne a családod előtt.

2017. jan. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül, csak rettentő türelem kell szét választani a búzát és az ocsút.
2017. jan. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 ElekTamás88 ***** válasza:
0%
Én elkeseredésemben voltam fent, de töröltem magam minden társkeresőből (28F). Ha van kedved itt ismerkedhetünk, nem kell ehhez társkereső! :P
2017. jan. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Persze, ott ismerkedtem meg a barátnőmmel, intelligens, humoros, őszinte, és beteg jó szóiccei vannak, amihez tündéri mosoly társul.


Szóval igen, vannak még normális emberek fent, nyugodtan regisztrálj, és ne szégyelld, ha ismerős rád akad, vajon ő mit keres ott.. Persze csak nézelődik aham...

Tojd le és ne hagyd ki ezt a lehetőséget se szerintem :) Én nagyon bánnám ha ő nem lenne most nekem

2017. jan. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én valahogy minden társkeresőről töröltem magam eddig nagyon rövid időn belül. Nehéz intelligens embernek lenni :/
2017. jan. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Na most már tutti kaptál egy csomó levelet. Most már rajtad múlik minden! A kérdésedre nem tudok viszont válaszolni.... én is fent vagyok, de semmi nem történt, még egy levélre se válaszoltak a csajok! :) Én is 28 vagyok vagyis már 2 hónap és 29 :(
2017. jan. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Attól ne félj, hogy meglátják. Szeretnél ismerkedni, társat találni, ez nem ciki dolog. Ez nem titkolni való. Sőt, ha tudják rólad ismerősök az csak több esély.
2017. jan. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Vannak elkeseredettek persze, hiszen ha valaki már erre szorul az alapból nem egy vidám dolog.

Női társkeresők közt a legtöbb kamu felhasználó, vagy elhagyott felhasználó, vagy ego tuningoló, és egy elenyésző kisebbség aki tényleg társat keres.


Társkeresőző nőkkel beszélgetve férfi társkeresők közt ilyen csoportok vannak: kukimutogatók, nőket hetente váltogató szépszavú megnyerő kúrógépek, és normális férfiak, akikben nem igazán bíznak az előbbiek miatt.

A sikertörténet az körülbelül ha nem is lottó 5-ös, de 4-es találat esélyeivel vetekszik, szóval vakítós reklámszöveg.

2017. jan. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!