Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ennyire elkeseredett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire elkeseredett férfiak vannak társkeresőn?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőm felment társkeresőre kép nélkül. Ráírt egy úri ember, de nagyon nem tetszett a bemutatkozása, meg kezdésnek csak annyit írt, hogy szia ismerkednék, szimpatikus az adatlapod, ezért nem válaszolt neki.

Utána írt este, hogy láttam hogy olvastad a levelem és hogy kaphatna-e választ, mert nagyon megszeretne ismerni......


2017. jan. 11. 21:24
 1/9 anonim ***** válasza:
41%

Így igaz. Én csináltam egy teszt női profilt egy átlagos 20as nő képeivel. Az eredmény borzalmas volt. Özönlöttek a levelek, napi szinten 100+, visszaírtam szúró próba szerűen 1-2 kifejezetten jóképűnek, de az is csak oltogatás volt, hogy mi a foglalkozásod? biztos csóró vagy, anyáddal élsz még? milyen kocsid van? stb. ÉS még ilyen levél után, (miután válaszolt a kérdéseimre), és mivel utána én már nem írtam neki, (nem mintha rosszakat válaszolt volna, csak nem akartam már tovább szívatni) még 11 levelet írt, hogy hahó? miért nem válaszolsz? válaszolj már légyszi? mi nem tetszett? stb...


valami iszonyú volt látni a sok lúzert, pedig mondom, tényleg jóképűeknek írtam vissza, akkor mennyire lehet elkeseredve egy csúnya?

2017. jan. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
Ez miért elkeseredettség? Próbálkozik. Szánalmas vagy.
2017. jan. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
31%

Én egyszer feliratkoztam egy párkereső oldalra. Másnap reggel ezek miatt az uzenetek miatt töröltettem magam...

Ijesztő volt.

N

2017. jan. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez nem próbálkozás, ez már kapcsolat függőség keményen... de a betegebb fajta....
2017. jan. 11. 21:36
 5/9 anonim ***** válasza:
69%

Egy lány ismerősöm akart regisztrálni, mondtam neki, hogy nem jó ötlet mert iszonyat sokan fognak írni akár rossz szándékkal....(igen lehet hogy van közte jó szándékú is, és ez miatt az ötlet még nincs elvetve)

Létrehoztam egy hamis profilt, egy 19 éves ismert tinisztár 1-2 képével ( amit a weboldal kb 5 percenkét leszedett, de újra fel tudtam tölteni)

A profil nagyjából 1 órát futott, ez alatt 30 üzenet és iszonyat sok kedvelés. Nem olvastam végig az üzeneteket, de a legtöbb abból állt, hogy "Szia, mizu?" vagy aki csak köszönni akart de a szia-t sem tudta leírni, hanem annyit írt, hogy "stzia" igen igen tudom lehet véletlen melléütés, de csak ha köszönünk már az is legyen helyes, meg olvassa el, hogy mit írt minimum egyszer...


Szerintem iszonyat sokan vannak elkeseredve és minden egyes új profilra írnak akit csak látnak.

2017. jan. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
Aki nem válaszol, az milyen alapon panaszkodik bármire is?
2017. jan. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%
Szerintetek a pasik azért vannak fent társkeresőn, hogy társat találjanak? Ugyan már...mind csak szexre vágyik.
2017. jan. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én társat keresek, nem szexet. 23F
2017. jan. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#7/8 Időpont 01-14 19:19

Na a megkeseredett hp aki lefeküdt a nagydumás alfáknak, aztán minden férfi csak a szexre hajt szerinte... Nem, nem mindenki, csak neked volt annyi eszed hogy azokra tapadsz...

2017. jan. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!