Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 58 éves nőnek hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 58 éves nőnek hogyan lehetne bókolni?

Figyelt kérdés
Mi az, amit még nem vesz zokon. Eljutottam egy ideig, de sajnos nem ír mostanában, és szerintem zokon vette, hogy az utóbbi két üzenet végére odaítam alárírás előtt, hogy puszi. Félek, hogy túl korai volt. Hogyan hozhatnám rendbe? mi az, amit még nem bántó, vagy tolakodó?

2017. jan. 26. 11:40
 1/8 anonim ***** válasza:
5%
Mondd azt neki, hogy olyan szèp mint egy règi barlangrajz. xDDDD
2017. jan. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
22%
Átsegíted a nénit az úttesten.Ja, hogy neten? Ott meg azt írod,hogy szép a néni haja,ezen biztos nem sértődik meg.:-P
2017. jan. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az neked néni.
2017. jan. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hagyd beken az anyukamat.
2017. jan. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Letagadhatnál 20 éved. Ennek szerintem mindenki örül.

Vagy tudod: csodaszép/gyönyörűnek "tetszik lenni" :DDD

2017. jan. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Gerontofil vagy?
2017. jan. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem írta a kérdező,hogy hány éves. Akár lehet hasonló korú is mint a nő.


Én se vagyok még ennyi, de ahhoz ismerni kell,hogy milyen tipusú, fiatalosan gondolkodó-e, vagy komolyabb. Ha az előbbi, nem gond az a puszi, ha az utóbbi, hát akkor sem, de inkább találkozzatok, ismerjétek meg egymást.

2017. jan. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem egy "puszi" szó nem lehet baj. Talán más miatt nem ír.

Írjál neki és kérdezd meg !"remélem nem bántottalak meg semmivel,nagyon várom a leveledet..".ilyesmi.

2017. jan. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!