Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha betegesen önbizalomhiányos vagyok, amiatt, hogy csak nettó 170 ezret keresek diplomával 30 évesen, és nem merek ismerkedni a nőkkel? Rossz egy nőnek, ha másodállást vállalok így, de se nappalom, se éjszakám szabad nem lesz?

Figyelt kérdés
2017. jan. 25. 13:45
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Tudom, váltson az ember munkahelyet. De olyat végeztem, amivel nem nagyon van opció.
2017. jan. 25. 13:46
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Menj most már el pszichomókushoz ... A kereseted és az nőkkel való ismerkedés nincs összefüggésben. Ez csak a te fóbiád, amit naponta 8x kiírsz ide valamilyen formában. Kezeltesd magad ...
2017. jan. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ettől lehet barátnőd,nem kereset függő!

Ne aggódj,találsz találhatsz társat! fel a fejjel!kitartás! 30N

2017. jan. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

"De olyat végeztem, amivel nem nagyon van opció."

Nincs ám törvény arra, hogy csak egyféle végzettsége lehetne egy állampolgárnak. Másodállás helyett akkor már inkább elmennék valami szakképzésre, csinálnék estin/levelezőn egy diplomát, stb.


Vagy esetleg külföldi munka?


Kezdésnek viszont mindenképpen egy pszichológust javasolnék.

2017. jan. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Mellesleg a 170k nem vészesen rossz, sokan örülnének annak, viszont a komplexusod miatt valóban nem lesz esélyed normális kapcsolatra így...
2017. jan. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy azt tapasztalom ismerőseim körében, hogy akik egyedül mentek ki, azok 10 ből 9 en egyedül is vannak külföldön, pár nélkül? Akik párban mentek ki, azoknak jó.
2017. jan. 25. 14:07
 7/15 anonim ***** válasza:
86%

Azok akkor valószínűleg úgy is találtak párt, hogy itthon csórók voltak. Nem?

Ráadásul komoly kapcsolatot, ha még külföldre is együtt mentek ki.


Próbáld már valahogy felfogni, hogy nem a fizetéseddel van a baj.

Az ország nagyrésze ennyiből él vagy kevesebből, mégis vannak párok, házasságok, mernek átlagos jövedelemre gyereket is vállalni, és még éhen se haltak.

Sőt, a nők sem küldik el őket röhögve a búsba.


A komplexusaiddal kezdj valamit. Az egyik, hogy azt hiszed, hogy a fizetésed probléma lehet egy kapcsolatban. Ez baromság.

A másik, hogy egyből minden nőhöz úgy közeledsz, hogy csak a pénzre hajt, tehát veled szóba se áll. Ez a nagyobbik baj. Ki akarna kapcsolatot olyan alakkal, aki egy lehúzós repedtsarkút lát benne??


Tényleg keress fel valami pszichológust, mert ha sürgősen nem változtatsz magadon, akkor örökre egyedül fogsz maradni. Nem igaz az a mondás, hogy a férfi a korral csak nemesedik, és 40 évesen is kapós lehet a fiatal lányoknál!

2017. jan. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

#7:

Bocs, én 42 évesen is kapós vagyok a fiatal lányoknál ;-)

2017. jan. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

azt egyik nő se díjazná, ha sokat dolgozol és nem vagy vele.

előbb utóbb félrekefélne.

hova akarsz többet keresni? ez bőven elég egy átlagos kis élethez...amelyik nő meg ezzel nem elégszik meg, az hajtsa a gazdag csírákat, de ne sírjon ha lecserélik fiatalabbra majd.

2017. jan. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én is nettő 175 ezret keresek tanárként, 40 évesen. És elárulnék valamit: nem minden tanár egyedülálló, sőt! És a mi diplománk sem jár előrelépési lehetőségekkel. Emellé nem másodállás kéne hanem ha zavar és nem szereted a munkádat, akkor valamilyen tanfolyam stb. Egy céltudatos ember vonzó tud ám lenni! Ja, és az önbizalmad nem a fizetésed miatt kicsi, ez teljesen normális, átlagos fizetés hazánkban. Máshol van a probléma.
2017. jan. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!