Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan közeledjek felé ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek felé ha a lány foglalt?

Figyelt kérdés

Összeismerkedtem egy lánnyal, sokat beszéltünk egymással. Nem mondta, hogy van barátja, csak azt hogy XY városrészben van majdnem minden nap. Gondoltam bejelölöm facebookon, láttam hogy van barátja. Én nem sietek, mert még mással is ismerkedek, de azért jó lenne ha lenne valami ha nem is most... Mi lenne a célszerű ha írnék neki, beszélgetnénk? Vagy várjak még esetleg szétmennek?

Elsőnél lehet hogy nyomulósnak tartana

Másodiknál meg lehet azt sem tudná már hogy ki vagyok :D

Szerintem jó vagyok nála.



2017. jan. 27. 12:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%
A fociban is van kapus mégis lehet gólt lőni...
2017. jan. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%

Ha foglalt, miért nem hagyod béké?


Meg azt írod, van más, akivel ismerkedsz.


Mi vagy te gyerek, hogy az kell, ami tilos?

2017. jan. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Biztos hogy szimpatizál velem, mert hát ahol dumáltunk, ott közben mondta, hogy kimegyek-e vele cigizni?

ha nem vagyok jó nála, akkor azt mondta volna, hogy bocsi most kimegyek.

2017. jan. 27. 12:30
 4/11 A kérdező kommentje:

Az kell aki bejön, akiben valami megfog.

Nem kell ilyen kioktató szöveg, mint az első írta a fociban is van kapus mégis lövök gólokat.

Meg hát az emberek sokszor egyik kapcsolatból mennek a másikba.

Nem az a fő szempont.

Volt akivel igaz nem jöttem össze, de szexeltem mégis volt pasija.

És olyan is aki hiába volt szingli akárhogy tepertem nem jött össze vele 1 randinál több.

2017. jan. 27. 12:34
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanmár, túlgondolod.

Akarod játszani a nagy macsót, hogy foglalt csajokat döngetsz.

Abból gondolod, hogy jó vagy nála, hogy kihívott cigizni? Munkatársam egy kedves férfi, én is le szoktam őt hívni cigizni, de nem akarok tőle semmit.

2017. jan. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Ha azt játszanám akkor nyilván nem itt kérnék tanácsot,

nem vagyok egy szerencsétlen, szerintem jó szövegem van, de nem döngetek állandóan nőket sem, nem is ez a célom, mint itt a gyk-n sok embernek, de most így lett egy szituáció és megpróbálom kihozni belőle amit lehet.

2017. jan. 27. 12:49
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd békén, ha foglalt. Attól, hogy kihívott cigizni, még lehet, hogy csak jófej akart lenni. Ha esetleg tetszel is neki, az sem jelenti azt, hogy akar tőled valamit. Előfordul, hogy komoly kapcsolatban is megtetszik az embernek valaki más, szimpatikusnak találja, de mivel szereti a párját és hűséges hozzá, uralkodik az érzelmein és nem rohan rögtön más karjába, hogy 2 nap múlva rájöjjön, ez csak pillanatnyi fellángolás volt. Viselkedj értelmes, felnőtt módjára. Ha meg mással is ismerkedsz, akkor pláne.
2017. jan. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%
Akkor ilyen alapon én már a fél ismeretségi körömet fel akartam szedni, kortól, nemtől függetlenül, annyi embert hívtam már közös cigizésre. (Remélem, ők nem tulajdonítottak neki ekkora jelentőséget, mint te, kérdező, mert akkor sok kínos magyarázkodásnak nézek elébe... :) )
2017. jan. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
55%

Ha egy nő már kicsit is kedves veled, akkor neked rögtön az jön le, hogy jó vagy nála és le akar veled feküdni?


:) Nevetséges vagy Kérdező...

2017. jan. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

"várjak még esetleg szétmennek?". Ezt úgy hívják, hogy legalja. :D

Az, hogy ráhajtasz valakire, akinek párja van, az meg nagyon gáz. :)

2017. jan. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!