Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfias és vonzó pasik! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfias és vonzó pasik! Ti nem szoktátok azt gondolni, hogy amúgy qrva szerencsések vagytok?

Figyelt kérdés
Gyakran szoktam böngészni álomszép csajokat a fb.-on és ilyenkor megnézem a pasijukkal készült képeket is, ahol az ismerősök gyakran írják kommentben, hogy "Fiam, de szerencsés vagy/Megfogtad az isten lábát", amire általában az olyan válaszok érkeznek, hogy "Tudom/Hát igen...". És ilyenkor tényleg arra gondolok, hogy ezek a férfiak amúgy semmivel nem különbek tőlem, csupán jó testi adottságokkal születtek, a genetikai sorszámosztásnál ők kapták a legjobb számokat és élnek is vele, de semmi extra. Én is, ha 10 centivel magasabb és erősebb testalkatú lennék (tehát jobb adottságokkal rendelkeznék, egyszóval szexuálisan vonzó lennék) akkor nekem is ugyanúgy lehetne szép csajom, mert a személyiségem/intelligenciám/arcom meg van hozzá. Persze most nem akarom fényezni magamat (nem is látom rá az okot, nem véletlenül írtam ki a kérdést), csupán arra akarok rávilágítani, hogy ezek a személyiségfejlesztő/életmódváltó ilyen-olyan praktikák amúgy sz**t sem érnek, ha az embernek nincs egy alap férfias testalkata, ami a nők számára a vonzó férfiasság alappillére. Ha az nincs meg, akkor csinálhatsz te bármit, sosem leszel vonzó pasi. Én is gondolkoztam rajta, hogy 170 centisen legalább kigyúrom magamat, de tényleg nem látom értelmét, mert tapasztalatból mondom, hogy a nők ebben az esetben is inkább a komplexus jelét látják az illetőben, nem pedig azt a teljesítményt és motivációt amely ezen célkitűzéshez elengedhetetlenek és amelyek alapból férfias tulajdonságok. Ugye megvan az a tipikus kettős mérce, hogy alacsony és izmos pasi=komplexusos kis nevetséges törpe ellenben a magas és izmos pasi=álomtestű alfahím, igazi védelmező férfi. Innentől kezdve nekem senki ne mondja, hogy a szó klasszikus értelmében véve, minden esetben lehetséges az önfejlesztés a testi adottságokat tekintve.

2017. jan. 31. 01:21
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
65%

Látom már meggyőzted magad, mi a f***nak írtad ki akkor a kérdést?! A világ ellened van, sosem lesz szép barátnőd, kár is erőlködni.


A csajom amúgy állítólag a 195+-os pasikra bukik, azt mondja, hogy már a 190-esek mellett is kényelmetlenül érzi magát. Én 183 vagyok és szarok az egészre, mert így is teljesen odáig van értem. Modell és gazdag sem vagyok. Ha abbahagynád a picsogást és férfiként viselkednél, bármilyen csajod lehetne.

2017. jan. 31. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
79%
te vagy az magas vékony?
2017. jan. 31. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
63%

Szétmentünk a párommal, folyamatos 3-ban dolgozom így nincs időm, hiába vagyok "jópasi". A húsdarálódaráló nem pofára megy nyugi.

30/f

2017. jan. 31. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

#1: Áh, persze nem vagy modell csak éppen 13 centivel magasabb nálam (meg gondolom egy elég férfias alkattal is párosítva). Tényleg milyen véletlen, hogy odáig van érted a barátnőd...

Végig olvastad te egyáltalán a kérdésemet, hogy mire is akarok rávilágítani? De inkább felteszek neked egy kérdést: Ha te most összemennél 170-re és adott lenne a feladat, hogy alakíts ki egy normális párkapcsolatot egy a mostani barátnődhöz hasonló kaliberű lánnyal, akkor mennyi esélyt adnál magadnak?

2017. jan. 31. 02:07
 5/36 anonim ***** válasza:
61%
Gyúrni kéne és tényleg illene a magasságod és testalkatod a személyiségedhez (a te elképzeléseid alapján). Erősen komplexusos vagy, szóval kár ujjal mutogatni.
2017. jan. 31. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
73%

Ha magadat, akarod meggyőzni, akkor jól megy.


Az érvelés ott bukik, hogy nem igaz :D


Meg ott, hogy rossz feltételezések vannak.


"erősebb testalkatú lennék"


Ez mi? Komolyan valamennyit számít, de nem emiatt férfi a férfi... Mert a testalkata olyan.

178 centi vagyok, és olyan nyikhaj vékony, hogy olyan még nem látott a világ. Na jó, a bátyáim ugyanilyen vékonyak és persze apám is.

Semmi izom nem látszik rajtam, de erős vagyok az nem vitás ha kell. Kitartó. Szkandereket nem nyernék, de ha cipelni kell vagy dolgozni, akkor megállom a helyem (ki használom, hogy amúgy ha semmi izmom is, de a comb izom akkor is betonkemény a lábamon, mint mindenkién, tudom, hogy miből kell dolgozni)... Nem az olyan adottságokat kell kihasználni, amid nincs, hanem azokat, amik vannak.

Ostobaság volna azon agyalnom, hogy nincs izmom, amikor amúgy van valamennyi és azt kell használnom.

De így is ha másokhoz képest gyönge vagyok, legalább elmentem és tanulok harcművészeteket, amikhez gyorsaság kell, szorgalom, és technika gyakorlás. Persze erő is kell, de nem az a fő arculat. És láss csodát egy év gyakorlás után már bárki, aki erősebb volt nálam, azt simán elgyepáltam annyira, hogy menekülésre fogja, és ezt a lányok is látták rajtam, hogy képes vagyok megvédeni őket. Ha ők adták verekedésre a fejüket ellenem (volt ilyen), akkor is kettő védés egy lefogás, és már látta, hogy alulmarad még akkor is, ha csupa izom a csaj. Nem az erő a lényeg mindig. Az csak egyetlen adottság a sok közül. Azért mert olyan a testalkatom, hogy egy fia izom nem fog látszani rajtam soha, azért már el volnék ásva? Kamu.

Nyolc centivel vagyok magasabb... Egy magasabb sarkú cipővel nyersz 4-5 centit, akkor már csak 3 cm a különbség. Az még a hajad felállításával is nyerhető ránézésre...


Továbbá: és ha nem erős a testalkatod, akkor nem lehetsz vonzó a nőknek? KAMU

Volt egy barátnőm, aki valami irgalmatlanul gyönyörű volt, és bármikor, ha egymásnak estünk, akkor ő követelte, hogy a pólómat vegyem le, mert ő szereti nézni a felső testem. Hozzá teszem, hogy egy csupasz lapos, semmi izom, nulla kocka, nulla mellizom, egy köldök, két mellbimbó férfi felsőtestről volt szó... Kérdeztem, hogy ez most komoly-e, és hogy azt hittem, hogy a nagydarab izmos szexi pasikra buknak a nők...

Ő erre kiröhögött, hogy azok szerinte csúnyák, és hogy nem tud betelni velem annyira szexi vagyok, és mindig a vékonyakat szerette. Én ott abban a pillanatban tanultam meg, hogy van új a nap alatt még ha azt is hiszed, hogy nem. És azt is, hogy bizony lehet magabiztos az ember a SEMMIRE is, mert valakinek az is tetszik. Csak ki kell használni azokat az adottságokat, amiket kaptál, és akkor lesznek olyan adottságaid, amiket még fel sem fedeztél.

Mert, aki jól fekteti be azt, amit kapott, annak adnak még, aki pedig nem fekteti be, attól azt is elveszik, amije addig volt.


"Mert mindenkinek, akinek van, adatik, és bővelkedni fog; attól pedig, akinek nincs, még az is elvétetik, amije van. A haszontalan szolgát pedig vessétek ki a külső sötétségre: ott lesz majd sírás és fogcsikorgatás."

2017. jan. 31. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
76%

3as vagyok. 183cm !!60!! kg. Erre előjön mindig, hogy a férfi 100kg alatt csak karácsonyfadísz, gebe, penye, csonti. Szerinted nem leszrom ? Van, hogy sikerül 7kg felkapni van hogy lemegy. Most lement. Akkor hagyták abba a beszólogatást amióta hidegen hagy a dolog. Túlságosan ráfeszültél a magasságodra, hidd el ez látszik. Tudod mennyi 10 cm ? 20 négyzetrács egy füzetben. Nem jelent semmit, ahogy írtad is, ezt leszámítva rendben vagy.

30/f

2017. jan. 31. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
79%
Önmagában az, hogy magas valaki, semmit sem számít. Én sem ez által vagyok vonzó bizonyos nők körében. Hidd el, hogy ha a jellemed hatalmas, fel sem tűnik nekik, hogy 170 cm vagy. Könnyebb arra fogni, hogy alacsony vagy, minthogy csiszold a személyiségedet.
2017. jan. 31. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
53%

A 170 cm magasság szerintem ideális néhány dologhoz. Pl. táncpartnernek tökéletes a magasságod, mert a nők többsége azért 170 cm alatt van, és egy táncoló pár akkor mutat jól, ha nincs túl nagy magasság különbség a két fél között. Vékony alkattal még jól is tud mutatni a tánc. Javaslat: akár botlábú vagy akár nem, menj el kezdő tánc tanfolyamokra, salsa, argentin tangó stb. Ott mindig akadnak pár nélküli lányok.


Amúgy szerintem azok a pasik akik kigyúrják magukat, azok is akkor néznek ki igazán ha 170 cm körül vannak, mert a magas pasik nagy monstrumnak tűnnek olyankor. Persze van lány akinek ez jön be, de nem mindenkinek. Sokunknak a kigyúrt nem az ideálja, inkább a sportos.


A volt férjem 165 cm magas volt. Fizikai munkát végzett, így szép, kemény de nem kigyúrt teste volt. Mindig voltak női előttem is, és gondolom, utánam is vannak, bár már nem tárgyaljuk meg. A magasság önmagában semmit nem jelent.


Ha sok programot csinálnál, abbahagynád a nyavalygást és egy kicsit befelé fordulnál, többre mennél vele. Sportolj, legyenek hobbijaid, ismerkedj emberekkel. Ha vonzó a személyiséged, az átjön. Ha nem az, mindegy hogy nézel ki.

2017. jan. 31. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
47%

172 cm vagyok 56kg (ez genetika) viszont izmos es kb 15 kg-val tunok tobbnek, mellette szep arcom van nem ferfias kimondottan inkabb baba arc es melle kreol bor stb . Neha magam sem ertettem miert is jottem be olyan lanyoknak akiknel azt gondoltam nincs eselyem sem, aztan megis megtetszettem nekik. Volt olyan baratnom is aki magasabb es kb 20 kg-val nehezebb volt nalam (duci volt de nagyon szep) es hat ha ot nem zavarta.

Szerintem ez szemely fuggo nem lehet egy tulajdonsagra rakenni a sikertelenseget, en hiaba vagyok "csak ekkora" sosem ereztem ferfiatlannak magam sot ha olyan van en barkivel leallok ha balhezni akar.

2017. jan. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!