Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek létezik olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik olyan, aki nem alkalmas párkapcsolatra? Nekem még sosem volt komoly, pedig lassan 23 leszek.

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok. Tizenévesen volt egy félig barátság-félig kapcsolat szerűség, ami 1 évig tartott. Sokat voltunk együtt, mindent megbeszéltünk, de nem vonzódtam hozzá szexuálisan és nem akartam vele lefeküdni, sokat pettingeltünk, de nem volt jó. Aztán egyetemre kerültem és sokan akartak randizni, de valamiért egyik sem volt az igazi, mindenkiben csalódtam. Aztán 20 éves voltam, mikor iszonyú szerelmes lettem, 3 hónap randizás alatt teljesen belezúgtam a srácba, szívesen lefeküdtem volna vele, de mikor beszélgettünk, a szavaiból kiderült, neki az a menő lány, aki sok fiúval volt már..később kiderült, hogy 5 éves kapcsolata volt mellettem. Utána még volt több ilyen rossz vágány, amiből nem lett semmi, de egy ideje már nem is tudom elképzelni, hogy legyen. Randikon csók elcsattan, ideig-óráig tart a fellángolás, aztán nem lesz belőle semmi. Engem nem zavar, hanem pl. a családtagjaim cseszegetnek vele és tény, hogy körülöttem mindenkinek volt már ebben a korban valakije. De úgy vagyok vele, hogy miért szedjek össze valakit csak azért, hogy elmondhassam, van barátom? Úgy érzem, nekem valamiért nem sikerül ez a kapcsolat téma. Szerintetek léteznek ilyen emberek, akiknek szimplán "nem való"? Vagy ez nem normális és mindenkinek aktívan kéne párt keresnie,különben kimarad a jó dolgokból? Van bennem félelem, hogy emiatt nem találok később sem senkit, aki majd pl. egyszer a férjem lesz, mert nincs kapcsolati tapasztalatom. De egyszerűen nem találok olyat a környezetemben, akivel érdemes lenne, ha igen, akkor meg nem jól kezelem.
2017. jan. 31. 22:54
 1/4 Noblesse Oblige ***** válasza:

Szerintem az baromi összetett dolog, hogy az ember rátaláljon arra, akivel működni fog a kapcsolata.

Én sokat beszélgettem a párommal, és kb arra jutottunk, hogy számít a véletlen. Hogy akkor és ott voltunk amikor kellett. Jókor, jó helyen.

Számít az idő vagy időzítés. Ha előbb találkozunk valószínűleg nem jöttünk volna össze. Én nem voltam nyitott, bezárkóztam a világomban, a párom bulizott ezerrel és kb. kerültem az olyan fiúkat mint ahogy ő is élt. Ha most állnánk ott hogy jöjjünk össze valószínűleg most sem menne a dolog. Ami régen összehozott minket közös témák, attól már mindketten eltávolodtunk valamilyen formában.


Van aki arra esküszik, hogy kajtatni kell a lehetőségeket... de én nem látom, hogy nagyon eredményes lenne ez a manőver. Két embert nem lehet össze erőszakolni. Akkor sem ha épp összeillenek.

Szóval velem sem vagy előrébb, mert nekem az az elméletem, hogy a jó párkapcsolat a véletlenen múlik és az időzítésen. A sarcot megkapod, az a te dolgod, hogy élsz-e vele. Ha nem lehet többé már nem lesz esélyed, mert másfele mentek. Ez meg nem valami bizalomgerjesztő. De az én kapcsolatom tényleg a véletlenek sorozatán alakult. Egy volt szándékos: a nyíltságom. Az teljesen tudatos és tervezet. És egy 7 éves kapcsolat lett a barátságnak induló valamiből.


Szóval nincs jobb tanácsom: ha nem akarod, akkor ne erőltesd. Csak légy nyitott, mintha mindennap megkapnád az esélyt, hogy a sarkon pont a neked való fiúba ütközöl bele.

2017. jan. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen. Úgy uívják, átlag ember. :)
2017. febr. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, de egy nap kb 12-szer teszik fel ugyanezt a kérdést.
2017. febr. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Első: Én is jobban hiszek a véletlen dolgokban, csak sokaknak ez fura, hogy nem keresek valamit tudatosan, hanem kivárom. Gratulálok a szerencsétekhez:)


Harmadik: Új vagyok itt+ minden történet egyedi:)

2017. febr. 1. 00:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!