Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy alacsony kislányosabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy alacsony kislányosabb külsejű nagyon vékony hangú lány próbál nagyon határozottan viselkedni (nem csak az ismerkedésben), néha még irányítani is, akkor tényleg azt gondolják a férfiak hogy kisebbségi komplexusa van és ez ellenszenves nekik?

Figyelt kérdés
2017. febr. 1. 16:45
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
Nekem inkább vicces :-P
2017. febr. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Ha Bernadettnek hívják, akkor besz.z.a.rnék a röhögéstől!
2017. febr. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
2.: ha Bernadett szólna rád, inkább elbújnál az ágyad alatt :D
2017. febr. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
15%
Nem, szuperaranyos lehet, bár nekem egy kicsit elrontaná az egészet, odavagyok az aprócska kislányos lányokért. Persze megérti az ember, hogy ő is nő akar lenni a kapcsolatban, és a kislányossága pl. a munkájában hátráltatja, de akkor legalább ketteseben legyen olyan...
2017. febr. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én ezt még nem vettem észre. Inkább cukinak tartanak (tudod, mint most az új Galaxis Őrzői film előzetesében a kicsi Groot-ot mérgesen), de nem gondolnak semmi komplexusra, ellenszenvet meg aztán főleg nem tapasztaltam :) Inkább az ellenkezőjét :D


Ha a látszólag ellentétes dolgokat jól tudod használni, az figyelemfelkeltő és sokak szemében különleges, vonzó, ami esetemben csak növelte a pártalálási esélyeimet.

2017. febr. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem. Inkább lenézőek. Nem veszik komolyan a dühödet. Nem vagy nekik ember, csak egy cukcsika kiegészítő. Tapasztalat.
2017. febr. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy komplexusosnak néznének, irányító típus a legkevésbé sem vagyok, így ellenszenves sem nagyon lehetek.

Attól függetlenül hallatom a hangom, mert ha nem beszélek hangosan akkor nem vagyok érthető.

2017. febr. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Megkérdezném, hogy mitől pörög így, mint a villanyóra?
2017. febr. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Abszolút nem, ez csak a pasikra érvényes. Őket szokták állandóan megbélyegeznki kisebbségi komplexussal, minden olyan esetben, amikor egy kicsit is szeretnének a karizmájukon és megjelenésükön változtatni (kondi, drága ruha/kocsi, magabiztosság). A csajok szimplán csak aranyosak.
2017. febr. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nos, nekem gimiben volt egy tanárom. Alacsony és nagyon vékony volt. A hangja is. A kisugárzása, tartása, viselkedése viszont nagyon kemény volt, végtelenül pedáns, számon kérő, határozott, az összes tanár között neki volt a legnagyobb tekintélye.

Szóval, ha "próbál", akkor nevetséges, de ha mindenéből ez sugárzik, akkor nem.

2017. febr. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!