Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miket tapasztal ismerkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miket tapasztal ismerkedés során egy nagyon helyes izmos sportos magas férfi és egy alacsony elhízott vagy nagyon vékony csúnya férfi?

Figyelt kérdés
Anyagi helyzet nem jó tehát pénz nem függvény.
2016. okt. 23. 13:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
57%

Az elsőnek sok dolga nincs, igazából választ egyet a felkínálkozó csajok közül, évekig elvan így váltogatva, aztán végül a legnormálisabbal összejön komolyabban.


A második csoport tagjai vért izzadnak, mire lesz valami, és akkor sem dőlhetnek hátra, mert ha jön az elsső bandából egy aki szemet vet a barátnőjére, akkor onnantól már vesztett, mert a menő addig fog bohóckódni, amíg el nem csavarja a nő fejét. Sokak válasza erre az lesz, hogy "csak azt akiét lehet", de ez így nem igaz. Elég idő után sajnos a menő mindig nyer. Kivár egy kisebb összezördülést és akkor indítja az offenzíváját és így a nő, "maga se tudja hogy" a menő mellett ébred.

2016. okt. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
49%

Ahogyan az első leírta,ez a helyzet. Csak vékony férfiként még nő sem jut,hiába adok magamra,hiába csináltam vagy tettem bármit is...

25/F

2016. okt. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
49%
Egyetértek én is az elsővel. Csak az nem látja be, hogy igaza van, aki álom világban él.
2016. okt. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
65%

A helyesnek van magabiztossága, képes odamenni egy csajhoz és beszélgetni vele. A kevésbé helyes meg ha oda is mer menni csak esetlenül bénázik többnyire. Majd feljön ide gyik-ra, hogy a csajoknak csak a kisportolt szépfiú tetszik mert ilyen felszínesek vagyunk...


Amúgy ha valaki elhízott nyilván hátrányban van (nő és férfi egyaránt), mert azt sugározza, hogy nem törődik magával, többnyire látszik milyen rosszul érti magát a saját bőrében, így nyilván kudarc az ismerkedés, mert ez senkinek nem jön be. Más pár kiló felesleg, meg a +30 kiló is. A magasság nem feltétlen hátrány, nem kell 190 centinek lennie. A vékonyság is olyan hogy amíg nem néz ki anorexiásnak nem igazán gond.


Igazából a magabiztosság és a kisugárzás ami döntő. Ha ez megvan nincs gond az ismerkedéssel, függetlenül attól hogy alacsony, nádszálvékony vagy hasonló. Nem kell a bunkó macsót se előadni, csak azért mert valaki helyes sportos.


De nyilván itt a sok pasi aki az összecsinálja magát a csaj közelében típusba tartozik majd elmondja mennyire felszínes libák a csajok akinek csak a külső számít és hogy bunkó legyen a pasi, mert valahogy jobban szokták a hasonló kérdésnél tudni ők, hogy mi jön be egy nőnek, mint egy nő. :/

2016. okt. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
32%

4-es.

Nem jobban tudjuk,hanem látjuk a mindennapi életben ezeket... A bunkó tapló gyerekkel szépen röhögcsélnek primitíven, a normális srácokkal kb. szóba sem állnak,de jómagam mikor odamentem tök normálisan,csúnyán megaláztak...

25/F

2016. okt. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
48%

#4


Szépen sikerült hozni a "csak az elhízás a gáz minden más okés" sablont.


Amúgy meg normális emberek simán elbeszélgetnek mindenféléről, és kialakulhatnak dolgok. Az a gagyi "csajozás" amiről írsz, szerintem borzasztóan gyenge.

2016. okt. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
44%
Az elsőnek igaza van. A helyes, izmos, magas férfiak bármelyik nőt megkaphatják, az alacsony, csúnya férfiaknak pedig marad a markuk. A 4-es látszik, hogy soha nem csajozott még.
2016. okt. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
50%

Ez nagyjából olyan mintha én meg azon siránkoznék, hogy az összes pasi meg csak a nagymellű topmodell alkatú csajokat vennék észre akiken annyi a smink, mintha vakolókanállal kenték volna fel... Általánosítás csak.


7-es: Nem nem csajoztam még, tekintve hogy heteró csaj vagyok :D

2016. okt. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
57%
6: Igen a legtöbb csajnak nem tetszik ha a pasi elhízott, nem pár kiló a gond, hanem ha tényleg elhagyta magát. Az hogy nem magas vagy nem olyan helyes mint egy modell nem hiszem, hogy gáz lenne. Ebben mi a sablon? Feltételzve hogy egy "átlagos" csajról beszélünk a legnagyobb hátránya egy kövér pasinak van kinézetet nézve.
2016. okt. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
21%

#9


Ez azért szar igazából mert aki egyszer elhízott, az utána örökké elásta magát... Mert ha le is fogy, tudni fogják, hogy nem ez az alapállapot... És ez is lehet gond?


Bár ebben az a poén, hogy már a pár kilót is "nagy gondnak" írod, de az átlagos csajokon is szokott lenni egy kis bónusz. Akkor miért nagy gond, ha a figurán is van?

2016. okt. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!