Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Penny Marketes árufeltöltő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Penny Marketes árufeltöltő kiscsajjal hogyan lehetne megismerkedni? Te mi módon tennéd meg az első lépést? ( Hisz még egy nyeszlett névtábla sincs egyikük felsőjére se odabiggyesztve, hogy legalább neten rákeress. Minden normál üzletben ott van. )

Figyelt kérdés

2017. febr. 2. 18:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Neten rákeresni az a menő igazad van xD odamész hozzá, tökéletes az ürügy, porcukrot keresel pl....
2017. febr. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%

Élőben? Nem kell előbb a neten megkeresni, akkor nem lesz annyira érdekes maga az ismerkedés. Köszönsz, bemutatkozol és utána elmondod, hogy nagyon szimpatikusnak látod és ha neki is van kedve, akkor szívesen találkoznál vele.

Cseréltek telefonszámot, megkérded mikor hívhatod, megbeszéltek egy randit és kész. Nem olyan nagy dolog.

2017. febr. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Senki az ég világon nem írta, hogy menő lenne, de ez is EGY LEHETŐSÉG.


Válaszod másik felét viszont köszi! De van egy kis bibi vele, mi van, ha elhajt? :P

2017. febr. 2. 18:10
 4/14 A kérdező kommentje:
Második: nagyon köszi! :)
2017. febr. 2. 18:10
 5/14 anonim ***** válasza:
68%
Névtáblácska kell neki, hogy zaklathassa a nőket, de édes.
2017. febr. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
50%
Menj oda és kérdezd meg, melyik koton akciós...
2017. febr. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
96%
De most őszintén, nemcsak a Penny-ben de bárhol máshol is hogy akarsz/tudsz ismerkedni, ha attól tartasz, hogy elhajt a fenébe? Ha tök idegenként rá írsz facebook-n akkor hatványozottan több az esélye, hogy elhajt a p***ába. Vagy fel akarod kutatni az összes társkeresőt, hátha írhatsz neki valahol, vagy ezt mégis hogyan képzeled el? Gondolj arra, hogy a Penny-ben drasztikusan kevésbé ciki, ha visszautasít, mintha ugyanezt tenné meg, mondjuk egy céges bulin vagy akárhol, ahol nagyobb visszhangja lenne.
2017. febr. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Hááááát... Nem tudom, melyik csak megy el 2 perc és egy rövid bemutatkozás után azonnal randizni. Kérj tőle segítséget, bókolj neki, próbál elszórni egy-két poént, és kérd el a számát. Szerintem kár rögtön letámadni azzal, hogy randizna-e veled, nem is ismeritek egymást, beszélgessetek, aztán később elhívhatod.
2017. febr. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

2. nek igaza van! Kérdezd meg tőle, hol találod az akciós bécsi virslit! :D Légy kreatív. Nem tudom mennyi idős vagy, de... odamész, nagyon szimpatikus vagy, nem csináltam még ilyet sohasem, nem akarlak feltartani, de elárulod a keresztneved? Aztán elkéred esetleg a facebook elérhetőséget. Vagy megkérdezed mikor dolgozik legközelebb, hogy ,,bemehess" vásárolni.


Pont igy jártam, egy lidi-s csajjal, rákerestem igaz, de előtte váltottam vele pár szót..

29f

2017. febr. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
45%
Mert ha neten rákeresel, és úgy írsz rá, akkor TUTI, hogy nem hajt el. Páratlan logika. Bravó.
2017. febr. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!