Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondják itten sokan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják itten sokan hogy mindenki a saját kategóriájában keresgéljen?

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor látom, hogy nem egy kategória, egzisztenciálisan és külsőleg sem mégis együtt vannak. Miért kell ez a korlátolt duma? Különben is az ellenétek vonzzák egymást
2017. febr. 2. 20:25
 1/7 Sunshinedoll ***** válasza:
95%
Ezt én hülyeségnek tartom. Olyan elvárásaid vannak, amilyet akarsz, max tök egyedül maradsz :D
2017. febr. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem kötelező a saját kategóriában keresgélni, viszont nem hiszem, hogy egy formás, csinos, szép arcú lánynak bejönne egy kövér, igénytelen pasi...
2017. febr. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2. Nagyon sok ilyen pár van. Nyilván nem a külseje miatt jött vele össze, hanem tudott valami olyat mutatni ami miatt akarja a nő (intelligencia, humor stb.)
2017. febr. 2. 20:36
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
Kötve hiszem, hogy az intelligencia és a humor kompenzálná az ágyban a vonzalmat.
2017. febr. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

2. Hát bármennyire fura is, de én kifejezetten szeretem a nagy embereket :), nagyon macis férfiakat, olyan jó hozzájuk bújni. Amúgy 172 cm és 61 kg vagyok :) 24L


Szóval egyáltalán nem ilyen fekete fehér dolog ez.

2017. febr. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5 hazuccc!

Hol laksz és mi a telefonszámod?

2017. febr. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az ellentétek egyáltalán nem vonzzák egymást.

Én azt tapasztalom a környezetemben, hogy ha első ránézésre különböző emberek vannak is együtt, azért alaposabban megvizsgálva a helyzetet nagyon sok hasonlóságot lehet felfedezni.

Pl. amikor egy csinos, dekoratív nőnek kevésbé előnyös külsejű párja van, akkor más tényezőkben van nagyon nagy azonosság (érdeklődési kör, intelligencia, tanultság, egzisztencia, stb.). Olyat még nem láttam, hogy mindenben eltérő partnerek között működőképes kapcsolat lett volna hosszú távon.

2017. febr. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!