Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lehet az, hogy a 25+-os...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az, hogy a 25+-os pasik közül nagyon sokan megbámulnak és tetszem nekik, míg a saját korosztályomban (20) kevesebbeknek?

Figyelt kérdés
Nem mintha bánnám, mertnekem úgyis jobban bejönnek a pár évvel idősebb swag meg yolo mentes srácok, csak kívancsi vagyok, hogy ez miért lehet? Ráadásul én nem is tartom magam szépnek, vannak rajtam hibák, amik szembetűnőek pl, hogy rettentően nagy az orrom, mégis mindig megkapom tőlük, hogy szép vagyok, jól nézek ki.
2014. jan. 25. 23:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerinted melyik kisujjunkból rázzuk ki, hogy mi lehet a helyzet. Legalább egy képet küldhetnél, hagy nézzük meg tényleg szépnek tartanánk-e.
2014. jan. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
azért lehet mert a férfi vágyik a nőre és bizonyos emberek felülemelkednek olyan testi hibáidon amin te magad nem tudsz.
2014. jan. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert dugni akarnak
2018. jan. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Koravén külsőd van.
2020. nov. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!