Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A tinderen vannak kamu profilo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tinderen vannak kamu profilok vagy kamu felhasználók?

Figyelt kérdés
Tinderen vannak olyan felhasználók akik másról tesznek ki képeket és nem magukról meg hogy másnak adják ki magukat meg más nevet adnak meg és nem a saját nevüket?
2017. febr. 4. 22:04
 1/9 anonim ***** válasza:
A logika azt súgja, biztosan...
2017. febr. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
olyanról tudok aki instagram oldalt hirdet
2017. febr. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

Én fent vagyok. Nem tudom h lehetséges-e? Mert ugye kell egy kamu face, meg egy telefon is. Amin a kamu faceszel kell regelni. Aki van ilyen eltökélt!! :)


Miért?

2017. febr. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Miért pont ott ne lenne? :)
2017. febr. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azt ne mondd, h debreceni vagy? :O
2017. febr. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%
Vannak, de macerásabb, mert fb profilt kell hozzá létrehozni.
2017. febr. 5. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az üzemeltetők által létrehozott kamuprofilok (mint amilyenek a magyar társkereső oldalakon vannak) nem valószínűek, hiszen a tinder egy nemzetközi dolog, minden országba/kultúrába más fényképek, nevek, szövegek kellenének, ami nehézkesebb mint a várható haszon (előfizetés).

Természetesen helyihülyék által létrehozott kamu profilok biztos vannak, mert sok ember szeret ezzel szórakozni. De ritkább mint egy átlagos társkeresőn, hiszen a Tinderen facebook-al lehet regisztrálni, és facebook profilt nem olyan egyszerű újat csinálni mint egy sima követelmény nélküli társkereső regisztrációt.

2017. febr. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen! Nem kevés! Kamu facebook profillal is lehet regisztrálni, a Tinderre pedig bármilyen fotót fel tudsz tölteni a telódról. A másik, hogy telefonszámmal is lehet Tinderre regisztrálni! Én a minap belefutottam egy srácba, akinek a képei első ránézésre hihetőnek tűntek, aztán dumálni kezdtünk, nagyon nyomult, és akkor megnéztem jobban a képeit, amiket szinte 100%, hogy egy külföldi, instagram profilról lopott! De mire jelenthettem volna, szétvált tőlem!
2018. jan. 7. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos valószínű hogy a weboldal üzemeltetője hozza létre a rengeteg kamuprofilt annak érdekében, hogy fizess elő, ha meg nagyon gyanakodni kezd valaki, egyszerűen törli a kamuprofilt

Ez büntetőjogi szempontból csalás, de valahogy nem bukni le, pedig nagyon szeretném!!

2021. dec. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!