Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 38 vagyok, és még szűz. Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

38 vagyok, és még szűz. Van olyan nő, akit érdekelnek a szűz férfiak?

Figyelt kérdés
Tisztelt nők! (hangsúlyozom, hogy a férfiak ne írjanak, ha meg tudják állni) . Mi erről a véleményetek? Most teljesen mindegy, hogy ez hogyan alakult. Nem vagyok homokos, nem azért. Csak éppen gátlásos. Alkoholista csak azért nem leszek, hogy le tudjak feküdni valakivel. Sem drogos. Gondolom, hogy akinek kellenék, az tudna úgy bánni velem, hogy a gátlásaimat le tudjam küzdeni. Csak a nagy kérdés, hogy kellenék-e valakinek, így? Egyébként átlagos testalkatú vagyok. Átlagos magasággal. Barna haj, zöld szem. Kicsi kevesebb hajam van, de nem veszélyes. Tulajdonképpen nem társkereső ez, nem ez a lényeg, hanem a véleményetek, és az, hogy érdekelnek-e a nők között valakit az ilyen korú szűz férfiak?

2017. febr. 5. 10:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%

én valószínűleg nem örülnék neki. bár sokkal fiatalabb vagyok, nem hiszem hogy az én korosztályommal foglalkoznál :D (23)


viszont ez a "Alkoholista csak azért nem leszek, hogy le tudjak feküdni valakivel." hozzáállás elég nyomi és indokolatlan.

2017. febr. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%

Miért kéne alkoholistának vagy drogosnak lenned? Egy pohár bortól (ha a gátlásoldó hatásra gondolsz) még messze nem leszel alkoholista...


Egyébként ha korban közelebb állnál hozzám (24 vagyok...), akkor lehet, hogy nem zavarna, ha egyébként párkapcsolati téren nem lenne gond, jól kijönnénk, stb. Persze, nálam azért elég hamar mennek a dolgok, szóval egy gátlásos emberrel nem biztos, hogy sokat tudnék kezdeni, de ha normálisan kezeled, akkor valószínűleg esetemben nem lenne gond. De úgy egyébként a szüzesség, mint állapot, nem foglalkoztat kifejezetten.


Más kérdés, hogy a korban hozzád jobban illő (30+) nők hogy élik ezt meg. Szerintem azért esetükben már többet számít a szexuális tapasztaltság is.


Amúgy, miért nem mész el prostihoz? Sokkal könnyebb lenne a gátlásaidat levetkőzni (szerintem) olyan helyzetben, ahol nincs teljesítménykényszered, és a másik megértő a kérdésben.

2017. febr. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%

Nem azzal van a probléma ,hogy szűz vagy hanem azzal,hogy gátlásos.

Le kell vetkőznöd a gátlásaidat és meg tanulni normálisan kommunikálni,az intimitás csak ezek után jön...

Biztosan találsz majd párt ha változtatsz a hozzáállásodon.

2017. febr. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem ez nem lehet probléma, csak ezért senki nem fog lelépni.

Kérdés, hogy eddig miért nem jutottál el senkivel a szexig.

2017. febr. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kommunikáció gátlások nélkül-a többi majd jön...
2017. febr. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
41%
nemi betegségeket legalább nem nagyon lehet tőlük elkapni!
2017. febr. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
15%
Nem igazán van esélyed, kivéve a csúnya és vagy mélyen vallásos lányoknál akik 35 évesen is az igazinak tartogatják magukat. A te célkorosztályod nagy részének ki is jött már onnan valaki, ahová te még sose jutottál be. Elnézést kisgyermekes anyukák.
2017. febr. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%
A probléma az, hogy azt várod, majd valaki kedves lesz veled és elillan a gátlásosságod. Ezt magadnak kellett volna lebontani és nem 40 évig várni. Az életben dolgozni kell magadon lelki és fizikai értelemben is.
2017. febr. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Noblesse Oblige ***** válasza:
85%

Sajnos ez a vártoronyba zárt királylány életstíl nagyon langyos.


Én introvertált, magamba zárkózó lány vagyok. De 20 évesen megelégeltem, a sorsom és ledöntöttem a saját határaimat, mert még egy nő sem engedheti meg magának, hogy begubózzon, mert ahhoz hogy bárki is észrevegye, hogy a világon vagy, akkor nyitni kell, és félresöpörni a lelki nyavalyáid.


Nekem csak annyi a furi a történetben, hogy ezzel te megelégszel. Azt szerintem 20-on évesen is észrevetted, hogy senkit nem érdekel, ha te inkább elvonulsz a vártornyodba, akkor miért érdekel ez mást akkor, amikor a legtöbb ember, már túl van egy gyereken, szerencsétlenebb esetben egy váláson?


Sosem késő elkezdeni változtatni dolgon. Nekem 20 éves koromtól arról szól az életem, hogy a negatív, hátrányos szokásaimat, beidegződéseimet átprogramozom, mert hátráltatnak, visszahúznak. És sok dologgal párkapcsolatban is ugyanúgy nekem egyedül kell szembenéznem.


Szóval most már szerintem ne a hős lovagra... izé, akarom mondani királylányra várjál ak egycsapásra megszabadít minden bajodtól. Ha gátlásos vagy azon nem fog tudni senki változtatni, mert fejben dől el. A nő bókolhat neked, babusgathat, de amíg az agyadban nem kattan valami, akkor csinálhatja ítéletnapig is, sem lesz jobb a helyzet. Viszont elkezdhetsz magadon dolgozni, emberek közé járni, barátkozni, gyakorolni flörtöni. És így tovább.

2017. febr. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Lehet hogy van ilyen csak éppen ő is zárkózott Nő,és nem mer nyitni senkinek se!


Találhatsz társat ne aggódj!

elvek,tervek,célok hasonlóak legyenek mert vége 1 kapcsolatnak ha nem azonosak az értékrendjük életmód,tervek...stb

2017. febr. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!