Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Reális, hogy 30,5 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reális, hogy 30,5 évesen eljött az a pillanat, hogy már nem érdekelnek a nők, már nem érdekel semmi csak a munkám, mert ha eddig egyetlen nőnek sem kellettem (szűz férfi), akkor már lőttek a dolognak és ideje másnak élnem?

Figyelt kérdés
El vagyok mélységesen keseredve, hogy egy nem utolsó férfi (kedves, 2 diplomás, család centrikus-bebizonyítanám, ha lehetne kinek, sportos, bár roppant magának való)egyetlen nőnek sem kellett sosem, holott nálamnál ezer meg ezer ,,rosszabb" (bár már nem tudom mi a rossz), részeges, züllött alaknak is lett párja, családja ennyi évesen. Ez van, ideje más felé fordulni mostantól. Eddig sem volt jó kinézetem, de most 30 felett már azért néhány ránc, elmélyült orr melletti bőr, mélyülő homlokráncok stb jelzik, hogy már nem vagyok az igazi, na nem mintha eddig az lettem volna. Másban is lehet boldog az ember. Anyámat sajnálom csak, ki van készülve, hogy soha senkim sem volt (nem vagyok anyuka pici fia, ezt közlöm előre) és már ő sem hisz abban, hogy lesz, unoka is ,,nuku". Hogy lehet ezen túllépni?
2014. ápr. 9. 15:33
 1/6 Zakathol ***** válasza:
Nem reális. Ennek már sokkal korábban be kellett volna következnie. Mihelyst leálltál volna a nők hajkurászásával és görcsöléssel, valószínűleg egyből szembejött volna egy nő.
2014. ápr. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez nem így megy, rengetegszer volt olyan, hogy nem úgy néztem nekem tetsző nőkre is, hogy ,,na" én most őt akarom. Ez nem úgy van, hogy ha letojom az egészet, akkor lesz párom. Ez mese, lehet lányoknál bejön, de nem jó pasiknál kizárt.
2014. ápr. 9. 15:37
 3/6 Zakathol ***** válasza:
Érdekes, nálam ez már többször is előfordult. Akkor most hogy van ez?
2014. ápr. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Most ezt hogy érted? Ha én megyek oda egy nőhöz, az nem azt jelenti, hogy letojom, hanem jelzés, hogy tetszik, tehát nem tojok rá magasról. Hozzám meg soha egyetlen nő sem jött még oda, hogy ki vagyok, mi vagyok, beszélgethetünk-e egy kicsit. Gondolom nem véletlen, nem vagyok egy minden nő álma típusú férfi, bár világ rondájának sem tartom magamat.
2014. ápr. 9. 15:43
 5/6 anonim ***** válasza:
A szerencse elpártolt tőled. A szerencsén múlik nagyrészt neked.
2014. ápr. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hidd el,egyedül jobb,mint csak valakivel,hogy legyen valaki.

Lásd pl részeges,züllött embereknek is van párja,de hát szerinted ez kielégítő?


A szingliségnek is van rengeteg előnye.


Amúgy meg általában mindenki arra vágyik,amit nem kaphat meg.

Hidd el a családosok között is van rengeteg kiégett,aki ha újra kezdhetné szingli lenne.

2017. júl. 19. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!