Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Ti mit gondoltok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit gondoltok egy ilyen pasiról?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy világszépe, de rosszul sem nézek ki. Lassan 34 vagyok, egyedül élek, zökkenőmentesen elvezetem a háztartást, majd minden nap főzök magamra, normálisan öltözködök, vasalok magamra, futok, sportolok, lassan a kis pocakom is kikockásodik. A méretem se rossz, imádom a szexet, van fantáziám, sokáig is bírom. Nincsenek időrabló értelmetlen hobbijaim, mint a tv, játékok, ilyesmik. Jó munkám van, aránylag jól keresek, van kocsim, igaz öreg már, de én hű vagyok a sokat megjárt csatalovamhoz. Emellett tisztelettudó vagyok, enyhén romantikus is, az intelligenciaszintem is kimagasló (145 az nem rossz).


Mégsem ír vissza szinte egy lány sem, vagy mind leráz. A nőismerőseim se értik, hogy mi a baj velem, némelyek szerint már túl jó vagyok, és elijesztem a lányokat. De én csak javulni akarok, lassan a cigit is leteszem, hogy ne maradjon semmi káros szenvedélyem sem. A gyerekeket szeretem, tesóm csemetéi imádnak, és simán bevállaltam volna gyermekes anyukákat is, de azok is mind elijedtek tőlem. Pedig volt, akinek a gyereke állítólag mindenkitől félt, tőlem viszont nem. Ő is inkább visszament az exéhez, aki verte... :O Meg olvasom itt is, hogy milyen szerencsétlen, bunkó, csalfa pasikkal is együtt vannak többen. Én meg a kutyát sem érdeklem.


Mit tegyek, hogy egyáltalán visszaírjanak?



2017. febr. 5. 12:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ne akarj túl tökéletes lenni. Én a helyedben megpróbálnék a való életben ismerkedni, nem a társkeresőn. Sokkal személyesebb és gyorsabban levágható, ha valaki nem illik hozzád, nincs meg a kölcsönös szimpátia. Sok sikert! :)

26N

2017. febr. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Túl tökéletes akarsz lenni, ahogy előttem is írták, másrészt ennyire ne emeld magad a fellegekbe. Ezekkel a tulajdonságokkal rajtad kívül még rengeteg pasi rendelkezik, mondom ezt úgy, hogy én hasonló típus vagyok, bár sosem mértem az intelligenciaszintem.

Lehet, hogy már annyira jó vagy, hogy unalmas lettél.

2017. febr. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát unalmasnak biztos nem vagyok unalmas. :D Személyesen ismerkedni pedig azért tudok nehezen, mert külföldön élek. Bizonyára ez is nagy hátrány számomra, de akkor sem tiszta, hogy miért nem ír vissza senki. Innen, külföldről, persze. Az elmúlt fél évben egy lány írt vissza, ő is azt, hogy van barátja. Pedig nincs neki. Nem akarok túl tökéletes lenni, de célom az, hogy mindig egyre jobb legyek. Kezdjek el inni, meg növesszek pocakot, hátha akkor kellek valakinek, vagy mi van? :D
2017. febr. 5. 13:09
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A netes társkeresés egy sajátos, rideg világ. Igazából a nőknek találták ki, mindegyik körül van rajongva, külsőtől függetlenül. Tulajdonképpen ha leugrasz a Tescoba egy bevásárlásra, nagyságrendekkel több impulzust kapsz nőktől, mint egy ilyen oldalon akár évek alatt. Gondolok itt olyanokra, hogy rád mosolyog egy eladólány, vagy egy szimpatikus nővel véletlenül összeakad a tekintetetek. Egy társkeresőn jó eséllyel csak veszíthetsz, mégpedig jó adag önbizalmat.
2017. febr. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
igen, pont ez van. Mikor hazamegyek, fényévekkel több impulzust kapok, mint itt. Persze itt is sokszor rám mosolyognak, de amikor megszólalok, és kiderül, hogy nem idevalósi vagyok, akkor lehervad a mosoly. De sajnos egy negyedik nyelvet, főleg, amit minden kantonban másképp beszélnek, már nem igazán akarok megtanulni.
2017. febr. 5. 13:24
 6/12 anonim ***** válasza:

ugyan ez vagyok mint te, csak 26 évesen!

szinte kísérteties a hasonlóság, mondjuk én nem is cigizem abszolút.

Sokan tőlem sem hiszik el hogy nincs barátnőm, meg nem tartok 2-3 nőt a tűzben egyszerre...pedig marhára nem!

Sőt még csak kavarni sem kavarok senkivel hónapok óta.

Nem is jön össze, az online dolgok meg ugyanez, alig pár válasz.

Kisvárosban élek, és itt még a városban sincsenek lányok...foggalmam sincs merre lehetne egyáltalán ismerkedni.

Ez nem hiszti amit írok, csak kérdés, hogy hol próbálkozzon egyáltalán az ember?

Ésakkor még ott van az h ha véletlen sikerül is szóba elegyedi valakivel, leráz a "van barátom" szöveggel.

Dejó...

2017. febr. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
60%
Nekem halál unalom lennél, ha pont az esetem lennél külsőre akkor lehet szexelnék veled párszor, de szex utáni beszélgetéshez már nem lenne kedvem. Ismerkedj személyesen, legyen hobbid, semmi olyat nem írtál magadról ami érdekes lehet. Ki a fenét érdekel, hogy tudsz főzni, vasalni? Most szobalány akarsz lenni vagy férfi? Az oké, hogy magadnak megcsinálod, de ez ismerkedésnél pont nem érdekel.
2017. febr. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

biztos unalmas lennék? Hobbijaim: hegymászás, fotózás, autóversenyekre járok, kamerázok, videókat vágok, mellékesen az ismerősöknek autót szerelek, rövidesen újra motort is veszek, jártas vagyok az informatikában, gazdaságban, pénzügyekben, tudományok terén, és az ezotériában se vagyok süket, bár hinni nem hiszek benne. És még sok más terület is érdekel, széles a zenei ízlésem, hobbim a főzés is pl., nem csak kényszerből csinálom. És úgy veszem észre, hogy a humorommal sincs nagy gond, viccesnek tartanak a legtöbben, néha szarkasztikusnak, és talán nem véletlenül vagyok többszáz emberrel jóban.


Unalmas semmiképp nem vagyok. De a baj az, hogy általában el sem jutok odáig, hogy ennek az ellenkezőjét bizonyítani tudjam. Nem kezdhetek úgy, hogy figyi, a hétvégén megint volt 3 topcommentem, pedig volt. :P

2017. febr. 5. 14:10
 9/12 anonim ***** válasza:
Olyan fantasztikus dolgokat írsz magadról, kíváncsi lennék a rossztulajdonságaidra is
2017. febr. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Küldesz képet privában? Öltözködéssel együtt szeretnék látni. Ha nem szeretnél, arc nèlkül is lehet, még akár úgy is mondhatok vèleményt :)


21L

2017. febr. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!