Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti mit gondoltok arról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit gondoltok arról a pasiról, akinek nincs sem facebookja, sem instagrammja és semmilyen más szociális hálózaton nincs regisztrálva?

Figyelt kérdés
Ez ismerkedéskor negatív benyomást kelt? Ha például meg szeretnétek nézni facebookon de nincs neki. És semmi más sem. Ciki ez manapság?
2016. aug. 22. 13:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%

az ilyen ember nem létezik. De amúgy s takargatnivalója van.


szóval részükről esélytelen a további kapcsolat vele.

2016. aug. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Most komoly, ez ilyen sokat elárul egy pasiról? Mi van ha csak nem szereti a nyilvánosságot vagy egyszerűen nem érdekli az egész dolog őt?
2016. aug. 22. 13:25
 3/13 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem nem ciki.

ha személyesen találkozunk, akkor fontosabbak a személyes benyomások, az interakció, felértékelődnek a gesztusok is a mondandó mellett, a beszélgetés közben azért nincs lehetőség kozmetikázásra, képszerkesztésre stb.

Egy kapcsolatot sem a facebook-on kell élni, számomra többet ad a randizás, személyes találkozó és egy hasonló kérdésre korábban már írtam, hogy nem érdekelnek a like-ok, szegényesnek tartom, ha valaki elsősorban az online jelenlétével méri az értékét, népszerűségét.

39N

2016. aug. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
59%

Tudtommal nem kötelező.

A mi korosztályunkban sokaknak nincs. Legfeljebb fb, de ott se ismerkedünk, az ismerőseink tényleg ismerősök, és cikinek tartjuk, ha valaki naponta posztol valami xart, és hetente cseréli a profilképet.

35n

2016. aug. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
20%
Nem ítélem el az ilyen embereket, tényleg nem kötelező. De én személy szerint szerintem nem jönnék ki hosszútávon ilyen emberrel, mert elég sokat gépezek. Nem értenénk meg egymást. 35N
2016. aug. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
31%

a kérdésben lányokról volt szó és nem 35+os nőkről.


Mai lányoknak igen is fontos.. (sajnos)

2016. aug. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
51%

az egyik legjobb barátnőm sincs fent sehol, még is tudunk kapcsolatot tartani.

Pasim is volt, akinek elege lett, és letörölte magát mindenhonnan. Nem volt kihatással a kapcsolatunkra vagy az én lelki világomra. :)

2016. aug. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Te dolgod, engem nem izgatna. Én is csak facen vagyok fenn.
2016. aug. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Van ilyen ismerősöm, több évig szerelmes voltam belé, de élőben nem mertem elmondani neki, facebookon meg nem tudtam beszélgetést kezdeményezni amiből lett volna valami, szóval nem jöttünk össze. De ha ismerkedési fázisban vagyunk nem negatívum, csak valami azért legyen amin lehet beszélni "ingyen" (azaz nem telefon), mert azt én nem bírnám és mindenképp negatívum lenne, hogy naponta egyszer telefonálunk fél órát aztán ennyi a kommunikáció köztünk.
2016. aug. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
1-nek: akkor én nem létetek, mert nem vagyok fent semmilyen közösségi oldalon. Takargatnivalóm van? Igen, ez is egy ok, hogy nem vok fent.
2016. aug. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!