Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha valaki hallgat az itteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki hallgat az itteni válaszolók nagy részére, és lejjebb adja a szintet, az mitől lenne garancia arra, hogy lesz barátnője?

Figyelt kérdés
Mi garantálja azt, hogy a szintünkön lévő hozzánk hasonló "szürke", nem cicababa csajok majd szóba fognak velünk állni? Miért olyan biztosak ebben az itteni válaszolók? Mert én úgy tapasztalom, hogy a kicsit "bénább" csajok is ugyanúgy a jó pasikra hajtanak... Akkor nekem/nekünk hogy lenne náluk esélyünk?

2017. febr. 5. 17:31
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Egyrészről semmi sem garantálja, másrészről, ha nem Palvin Barbi a 10/7, akkor ne add lejjebb. Átvered magadat is, és az így "szerzett" lányt is, mert ha jönni fog egy lány aki igazán tetszik, akkor gondolkodás nélkül lépsz, és ez nem fair. Semmi értelme összejönni olyan lánnyal, aki nem tetszik neked. 23/F
2017. febr. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
vigyázz első én egy ilyesmi válaszra (egy hasonló kérdésnél) kaptam lepontozást...csak én arra domborítottam ki hogy minden nőnek egekben az igényei hát akkor azért küzdök akiért érdemes
2017. febr. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Úgy lenne esélyed hogy valami olyat adsz nekik amit az önteltségtől elszállt pasik nem tudnak adni.... Szeretetet. (Nemjöttmégbe)
2017. febr. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%

Nem garancia, matematika.

Eddig a "magas mércével" 100 lányból tetszett 10, de közülük egyiknek sem tetszettél. Most az "alacsonyabb mércével" 100 lányból 25 tetszik. Nem nehéz belátni, hogy 2.5-szer több szimpatikus lány esetén nagyobb a valószínűsége, hogy a szimpátia kölcsönös valakivel.

P.S.: a számokkal kéretik nem háborúzni, nem közvélemény-kutatásra alapoztam, csak a problémát akartam szemléltetni.

2017. febr. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne hallgass senkire, főleg ne az itteni válaszolókra :D
2017. febr. 6. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ne hallgass a negativ valaszolokra. Nekem a sajat barataim mondtak azt kapcsolatom elejen hogy nem hozzamvalo a csavo. (Csak mert mas stilust kepvisel mint ok). Hat nem jott be nekik. A feluletes velemeny nyilvanitas semmire nem hatalmaz fel. Itt mindenki leszarja mi lesz veled. Csak mondjak amit epp gondolnak az irasod alapjan aztan kilepnek es elfelejtik. Meg csak nem is emberi ez az eesz. Olyan mintha szellemekkel tarsalognank itt. Ezert se tisztelet se semmi nincs itt. Neha egy kit figura ugy mer itt velem beszelni ahogy az eletben soha senki nem mer. Mert nem lat. Nem tudja milyen a kisugarzasom....

Ugyhogy tokmind1 itt mit mondanak ha pozitiv tanacs fogadd meg ha negativ xard le. Ennyi.

2017. febr. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Esélyed az van, de ki kell várnod a nagy Őt.
2017. febr. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Még nem voltam reggelve ide amikor kipróbáltam....kb pár nap beszélgetés 1 randi amikor is nem csak a külsejükkel,hanem a stílusuk belső kisgárzás hiánya, nem tudtak nőiesen viselkedni (dobálták magukat durva járásmódjuk volt) nagyon gagyi rájuk nem illő ruházat.... némák voltak mint egy kuka...nem sorolom kiábrándító volt. Főleg amikor egy ilyen nőnek megadod azt amit egy szinttel jobb nőnek megadnál randi közepétől menekülnél, tiszteletből maradsz vagy azért mert kíváncsi vagy mi lesz ebből. Egy érdekes példa: lány képeken jól nézett ki randi eleje: nem ismersz meg b+ kiáltás, magassarkúban egy helyben állva 1métert tett meg jobbra és balra epilálás nem volt az erőssége(foltos lábak) a miniruhához amit leevett...köpködött mert a foga közé szorult valami, egy csöves haverját is odahívta randira.
2017. máj. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!