Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nálatok hátrány ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nálatok hátrány ha egy pasi fiatalabbnak néz ki?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre hogy a lányok inkább idősebb pasikhoz vonzódnak. 21 vagyok, de volt már hogy 16-nak néztek és úgy érzem emiatt nem tudnak férfiként tekinteni rám. Amúgy nem vagyok ronda
2014. febr. 16. 11:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül, én pl. tudnék vonzódni egy olyan férfihoz is, aki fiatalabbnak néz ki.
2014. febr. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Ahol megállt az idő ***** válasza:

Nem hátrány.

Ezt nem fogod majd hátránynak érezni kb. 10 év múlva.

:)

2014. febr. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Nem hátrány.

Ezt nem fogod majd hátránynak érezni kb. 10 év múlva."


24 vagyok, 16-nak szoktak nézni. Iszonyatos hátrány. A nők nem vesznek komolyan érzem a hangjukban a lesajnálást, és baromira nem hat meg, hogy tíz év múlva jó lesz nekem. Én 34 évesen már rég családot akartam. Most úgy állok, hogy még csókolózni sem csókolóztam soha, na ennyit arról, hogy mennyire nem hátrány.

2014. febr. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nekem direkt azok jönnek be, akik fiatalabbnak néznek ki :)
2014. febr. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
attól függ mennyi idős, fiatalabban ciki, mostani párom 40 éves, nála nem gond, hogy fiatalabbnak néz ki 23L
2014. febr. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem szerintem tetszene :D 20 vagyok, és 16-nak nézek ki :D
2014. febr. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!