Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon átlagalattinak mondott,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon átlagalattinak mondott, kimondottan csúnya férfiak mit élnek át társkereső oldalakon, jó kezdőlevéllel?

Figyelt kérdés
Miket tapasztalnak? Milyen sikereket érhetnek el? Kik azok, akik visszaírnak nekik?
2017. febr. 6. 20:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Passziánszt.


Küldözgeted a leveleket, 1000-ből 999x semmi nem történik, jó esetben megnézik a levelet is nem csak a fotót.


Best case kapsz 2 kedves szót, hogy "nem egymást keressük"

2017. febr. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A legrosszabb ***** válasza:
42%
Nem társkeresőzök, de nem is ismerkedek interneten. Viszont tapasztalni szoktam, hogy amikor egy külsőre igencsak legalja srác veszi a fáradságot egy részletes, épkézláb, frappáns, vicces, figyelemfelkeltő levélhez, az is pont ugyanúgy le van szarva, mint a "HEY YO GIRL LEMME HOLLA AT YA U WANT SUM FUK" típusú üzenetek. Megéri energiát fektetni a nőkkel való ismerkedésbe? Szerintem rohadtul nem.
2017. febr. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%
Úgy vélem én teljesen átlagos vagyok, de még én sem kaptam válaszokat. Persze érthető. A mai lányoknak kissé fura elvárásaik vannak. Az én konzervatív felfogásom meg elavult. Bár ez vicces. Elavultnak híják az ilyet, mégis van kocsim, független életem meg normális munkám. Más a modern felfogásával süti a krumplit a Burger Kingben. Tényleg vicces.
2017. febr. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerencsetlen fiuk. Sok hulye lany lehet hogy ennyire szenvedtek. En normalisnak tartom magam... lehet ezert van 15 eves korom ota allandoan parom. A normalis lanyokat elhalasszak sracok...
2017. febr. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Még válaszra se méltatnak. Én írok nekik egy normális, jól megfogalmazott, helyesírási hibáktól mentes levelet, de ritkán kapok választ. Ha kapok is, az ilyen egyszerű szokott lenni: "nem".
2017. febr. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én két hete regisztráltam a Párom.hu oldalra. Hogy mennyire vagyok ocsmány, azt nem tudom, mert én magamnál egy darabka fost is szebbnek látok, de azok, akiknek itt küldtem képet magamról, azt mondták, tök átlagos vagyok. Lényeg a lényeg, eddig 4 nőnek küldtem üzenetet, abból 0 válaszolt. Jó, ebből az egyik nem társkeresőn volt, hanem Facebookon (megkapta egyáltalán az üzenetet?), az egyik meg nem is látta a levelemet, a másik kettő viszont még arra se méltatott, hogy "még ha te lennél az utolsó férfi, akkor sem". Persze, két levélből sok mindent nem lehet leszűrni, de kezdenek igaznak bizonyulni az itteni sablonos szövegek, miszerint úgyse ír vissza senki...


Mindezt úgy, hogy napokig terveztem a profilképemet és vagy fél óráig készültek a próbálkozások, mire egy olyat találtam, amit elfogadtam. Napállásra ügyelve, nulla árnyékkal, szabadtéren, a lehető legnormálisabban felöltözve. Mindent kitöltöttem az adatlapomon, odaírtam azt is, hogy introvertált vagyok és nem szeretek társaságba járni. Ez lehet, hogy kizáró ok bizonyos nőknél, de csak olyanokra írtam, akik egyértelműen hasonlók hozzám. Márpedig introvertált személy szerintem logikus, hogy introvertált személlyel szeretne ismerkedni, máskülönben két hétnél tovább nem viselnék el egymást.


Levélbe viszont mi a jó úristent lehet írni azonkívül, hogy "szimpatikus vagy blablabla [sablonos kérdés ide a hobbiddal vagy munkáddal kapcsolatban]"? Két idegenről van szó, akik értelemszerűen nem ismerik egymást, de tudják mindketten, hogy miért vannak azon az oldalon, és ha valaki levelet küld neki, az milyen céllal teszi. Fogózkodót se nagyon lehet találni, mert jó esetben két mondat van odabökve bemutatkozásként (jó, bevallom, nekem sincs több). Max a külsejére lehetne valamit mondani, de az meg számomra egyenértékű egy "MEGBäSZNÁLAK!!!" felkiáltással meg a munkásfüttyel... hacsak nem a mosolyát dicsérni meg, de komolyan mondom, a profilképek felén minimum olyan arcot vág mindenki kortól és nemtől függetlenül, mintha minimum Clint Eastwood lenne. Márpedig az az arc eddig egyetlen személynek állt jól, aki nem más, mint Clint Eastwood.

2017. febr. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha ronda vagy (és lusta változtatni ezen), ne társkeresőn ismerkedj, ahol csak pár (rosszabb esetben homályos és előnytelen) fotót látnak belőled.
2017. febr. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Már rég társkeresőztem, utoljára olyan 2010-2012 környékén, vegyes élmény volt aki nem válaszolt, volt akivel beszélgető partnerek, majd msn, facebook ismerősök lettünk,volt akikkel találkoztam. Kb. ennyi volt a "levél": "Szimpatikus vagy a profilod alapján. Nincs kedved beszélgetni?" vagy valami ilyesmi,nem emlékszem már pontosan. Rólam volt egy vagy két kép, meg alap adatok kitöltve, magasság, súly, szemszín, hajszín. Semmit nem írtam magamról, akkor nem lett volna miről beszélgetni.:) Chat.hu-n is sokat voltam régen, még abban a korszakban, amikor regisztráció nélkül is fellehetett menni. Ott is elbeszélgettem egy-két nővel.
2017. febr. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!