Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ilyen könnyű lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen könnyű lenne társkereső oldalról aranyos nőt szerezni egy csúnya fiúnak ha értelmes vagy?

Figyelt kérdés
Egyik haverom 2 hónapja szakított a párjával és már egy aranyos csinosabb barátnője van pedig elég csúnya nagyon kórosan elhízott, ja és kevés a fizetése. Kérdeztem tőle hogy csinálta azt társ kereső oldalon nagyon sok kedves aranyos csinos lány van és a titok hogy egy jó értelmes levelet írj neki, mert a sok buta fiú sablon levelei után egy kincs egy nő számára ha ilyen levelet kap
2015. szept. 23. 17:11
 1/9 anonim ***** válasza:
54%

Nem csak társkeresőn, akár itt is. Ha tudnád hány nővel leveleztem itt akár oldalas levelekben, napokon, heteken, hónapokon át. :) És úgy, hogy még csak egy képet sem küldtem magamról. Sz#art sem számít a külső. A lényeg a személyiség és a kisugárzás. :D

22/F

2015. szept. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Persze, egy jó nagy ostobaság amit írsz 1-es.
2015. szept. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát én folyton azt hallom hogy válaszra sem méltatják az embert. Tegnap v tegnapelőtt volt is ezzel kapcsolatos kérdés itt. Szerintem ez nagyon személyfüggő. Én spec nem sokat lógtam társkeresőkön, de hiába fogalmaztam meg egy teljesen intelligens kangörcs mentes levelet, annyit se írtak vissza hogy kopj le.
2015. szept. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
25%
Vagy a haverod kamuzik, vagy te. Társkeresőn, ha nem vagy jóképű, el sem olvassák, amit írsz.
2015. szept. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%

Vannak olyanok, akik nagyon értenek a nők nyelvén. Az én első szerelmem is kövér volt, csúnyácska arcra, alacsony, kopaszodó, gülü szemű, munkanélküli. :D Vele is levelezés útján ismerkedtem meg és lepipálta az összes jóképű udvarlómat, teljesen elcsábított.

De azt kell, hogy mondjam, nagyon kevés az ilyen ember, aki így tud kommunikálni, nem vagyok már mai csirke, de nagyon kevés ilyennel találkoztam.

2015. szept. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Pontosan kedves 54 %os ha nem vagy képes olyan szintű levelet írni ami a nőknek bejön akkor ne a külsőre fogd a sikertelenséged
2015. szept. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
47%
#6 Ha el se olvassa a levelemet senki, akkor mégis mit számít, hogy milyen szintű levelet írtam?
2015. szept. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én ma láttam egy kb. 150 kilós srácot egy nagyon csinos lánnyal. Egyértelmű volt (a beszélgetésükből, metakommunikációjukból), hogy ők egy pár, teljesen átlagos élettel, tehát nem gazdag a pasi, vagy ilyesmi...

Ennyit a külsőről...

2015. szept. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én leveleimet meg se nyitják társkeresőn, szóval a tartalom másodlagos!
2015. szept. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!