Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek manapság egy átlag alatti pasinak jobb egyedül? Illetve jobb ha belenyugszik, hogy egyedül van?

Figyelt kérdés

2017. febr. 6. 22:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem nem jó ez a kérdés,hogy manapság".meg "jobb".ha nem érzed jól magad egyedül,akkor nem lehet jobb.sem régen,sem manapság,sem később.
2017. febr. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem a legjobb, ha minden nap kiír egy ilyen kérdést.
2017. febr. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
56%
Lehet, hogy külsőre átlag alatti vagy - ez egy dolog. Próbálj azokra a dolgokra koncentrálni, amiben viszont ÁTLAG FELETTI és ezeket hangsúlyozd ki. Pl.: humor, intelligencia, stb. Ugye nem gondolod komolyan, hogy azért, mert esetleg nem túl előnyös külsővel áldott meg Téged a jóisten, azért Neked "forever alone" életed lesz? Ne viccelj már...
2017. febr. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Miért, nem láttál még egy ilyet sem?
2017. febr. 6. 22:50
 5/19 anonim ***** válasza:
Én nem... csak olyat aki nem hitt benne...
2017. febr. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Elég sokan vagyunk így. Egy idő után határozottan jobb egyedül, ehhez persze idő kell és önfegyelem. Sportolni nem hülyeség, persze nem azért, hogy vonzóbb légy, hanem azért, hogy kellő önfegyelemmel viseld. Ne próbálkozz, mert azzal a kudarcaid esélyét és számát növeled.
2017. febr. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Egy ismerőstől hallottam, az "ÉLET" nevű egzotikus jelenséget, minimális szociális élettel társítva, az egyik nap vettem a bátorságot, és kimentem az utcára.

A látvány teljes magabiztossággal állítva egyszerűen érthetetlen volt.

A legtöbb esetben, ha a 10-es skálát vesszük számítási alapnak, 4-5(!!) pontbeli különbséggel rendelkező egyedekre lettem figyelmes párként viselkedve sétálni az erre alkalmas területeken és nem a hímnemű példánynak kedveztek a "mértékegységek".


Csak hogy megértsd, kib*aszott ocsmány csávok is felszedhetnek fullos lánykákat, pedig látszólag még pénzesnek sem mondhatóak.

2017. febr. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Én még csak a Túl jó nő a csajomban, meg hasonló mesefilmekben láttam ilyet.
2017. febr. 7. 00:43
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
Az önbizalom szexi, és jó ha ezt tudod :)
2017. febr. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nálatok mindig ez a varázsszó. Miben is segít az? Önbizalommal tele sokkal jobb megkapni az 1001-edik visszautasítást. Aha, logikus.
2017. febr. 7. 00:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!