Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ráznak le mindig pont...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ráznak le mindig pont akkor a nők amikor kiderül hogy segédmunkás vagyok, nem túl vastag pénztárcával?

Figyelt kérdés

Ennyire felszínes lenne a társadalom?


F/26


2017. febr. 9. 01:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
70%

Lehet. Meg lehet, hogy más is kiderül, mikor többet tudnak meg rólad. Lehet, hogy betegesen keresed az MTA kevés nőtagját... Nem tudhatjuk.


Én azt látom, hogy mindenki meg tudja (akár) találni a párját, csak esetleg nehéz.


Bár az tény, hogy ez nem jó ómen, és egy csajt se hallottam, hogy azt kérdezte volna, hogy a Porsche-s Bill-ell jöjjek össze, vagy a Trabantos Jóskával.

2017. febr. 9. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
17%
mert felszinesek
2017. febr. 9. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
58%
Mert a ostoba, felszínes csajokra nyomulsz. Tipikus csorgónyálú munkásember, aki sörrel a kezében jókat böfögve gusztálja a csajokat, hogy jaóóó é a sággá meg á csöcse...oszt csodálkozol, hogy azoknak nem kellesz...minimálbér nem elég a fodrász+műhaj+műköröm+műszempilla+műcsecs stb-re.
2017. febr. 9. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
15%
Nem a társadalom ennyire felszínes, hanem a nők. Ahhoz, hogy segédmunkásként nőd lehessen, bitang jól kell kinézned.
2017. febr. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
Én se nézek ki jól, és mhnkanélküli, és segédmunkas is voltam már, de nincs ilyen gondom, nem is volt.
2017. febr. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
70%

Ez nem felszínesség. Ez is a fajfenntartási ösztön része.

A nő olyan férfitól akar utódot aki a populációjának legkiemelkedőbb vezéregyénisége, az alfa hím.

Régen a legjobb vadász, aki a legerősebb, vagy leggyorsabb, vagy legjobban célzó volt.

Manapság amikor már pár ezer éve a pénz az úr, vagy a hatalom ami szintén pénzhez és előnyökhöz juttat, így normális, ha nem a külső a legfontosabb egy nőnek (de az is!), hanem az, hogy egy férfinak legyen befolyása amit akár pénzzel akár hatalommal tart fent. Mert ezzel tud szavatolni egy olyan családi fészket ami kényelmes (itt persze az igények eltérőek, hogy ki mennyire vágyik kacsalábon forgó palotára és ki elégszik meg kevesebbel), tudja szavatolni a létbiztonságot, hogy mindig lesz mit enni, lesz lehetőség fenntartani az egészséget és ebből fakadóan várhatóan a hosszú életet, az utódok számára a lehetőségek szintén biztosítottak, jó iskola, könnyebb indulás az életben, stb.

Ez mind mind afelé tolja a nőket, hogy a pénzesebb jobb. Nem vég nélkül a leggazdagabb lesz a nyerő, mert a külső, a közös érdeklődés és a személyiség is számít, de ha adott két srác aki mindenben azonos és megfelelő de az egyik gazdag a másik nem, akkor a pénzesebb lesz a befutó.

Na meg pénzzel könnyebben tud gavallér lenni az ember, könnyebben tud olyan szituációkat teremteni, hogy a nő olvadozzon, hogy milyen odaadó, figyelmes, és romantikus az ő választottja.

Meg vannak azok a nők akik tudatában vannak önnön maguk szépségének és ebből fakadóan a "piaci értéküknek" és tudják, hogy ebből munka nélkül is meg lehet élni. És mindenki a legkevesebb befektetett energiával akarj a legtöbbet szakítani. Na az ilyen nő meg simán önös érdekből fogja a leggazdagabbat választani. De akárhonnan nézzük, hogy ősi ösztönök, vagy a jelen társadalom generálta igények hajtják e, a több pénz mindig előnyt fog jelenteni.

HA úgy érzed emiatt nem tudsz olyan lányokkal megismerkedni és kapcsolatot kialakítani, mint akik kedvedre valóak lennének akkor változtatni kell, és kitörni a vékony tárcás segédmunkás létből. Vagy azok közt a lányok közt kell a számodra legelfogadhatóbbat megtalálni aki ezzel megelégszik.

Tanulj, fejlődj, kockáztass, még nem vagy elkésve.

2017. febr. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
29%
azert, mert segedmunkas vagy es nem tul vastag a penztarcad.
2017. febr. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
probalj meg a betanitott munkasnok kozott keresgelni.
2017. febr. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Hát ha alapból ilyen provokatív a stílusod, nem csodálom.
2017. febr. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
68%

Nekem annyi az elvárásom, hogy tartsa el magát.

Ha egy szobát nem tud szobatárs nélkül fenntartani, vagy még mindig a gyerekszobájában lakik, az nem az.

Annyit várok el egzisztenciálisan, amire én is képes vagyok: 19 évesen költöztem el otthonról és azóta eltartom magam.

26N

2017. febr. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!