Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miert van az, hogy a pecsi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az, hogy a pecsi sracok leszarjak azt aki kicsit duci?

Figyelt kérdés
Legyen pecs est coffee, sorhaz, szenes, studio, heringparti vagy sem..leszarjatok oket. Miert van ez?

#duci #lány #sorhaz #nincsdzex
2017. febr. 10. 03:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
budapesten is ez van
2017. febr. 10. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Te is lesz arod a duci srácokat, akkor meg mi a gond?
2017. febr. 10. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
95%
A lányok talán nem szarják le a duci srácokat? Ha Mercivel járnak,akkor nem, de amúgy...
2017. febr. 10. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
64%
Én imádom a duci lányokat. Igaz nem vagyok pécsi ... meg mercim sincs :)
2017. febr. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Mert gondolom nem csak "kicsit" vagy duci.Ha csak kicsit lennél az,attól még ismerkednének veled pasik gond nélkül.
2017. febr. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudom én ducinak számítok-e, de van rajtam kb 5 kiló felesleg, és alapvetően erősebb testalklatom van. Nekem sose volt probléma sehol se az ismerkedés se Pécsett se máshol. Párom is van 2 éve. 26/N
2017. febr. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
85%
Attól függ mennyire vagy duci, kövér. Ha van rajtad kis felesleg, az még tetszetős is lehet, jól állhat. Viszont ne haragudj, de a nagyon kövér lányok nekem sem jönnek be, és nem azért mert felszínes vagyok. Egyszerűen nem tudom őket megkívánni. És valahol a kövérség igénytelenség is (persze ha nem betegségből adódik).
2017. febr. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem kicsit vagy duci. Amúgy akinek nem igazán jön be a túlsúly az azért belekalkulálja, hogy kapcsolatban "szétcsúszik" a legtöbb nő. Aki komolyabban tervez az "lexar" aki meg nem annak pump&dump kategória leszel. Kegyetlen, de sajnos ez van. Ha változtatni akarsz, még mindig jobban jössz ki időben/pénzben mint a férfiak általában.

30/f

2017. febr. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Én se vagyok egyáltalán slank,mégis tetszettem 1x-2x pécsi fazonnak is.Ha az arcod nem üti meg minimum az átlagos szintet lányként,akkor kb. cseszheted,akármilyen alkatú vagy,akárhol is vagy.Legalábbis én ezt vettem észre.
2017. febr. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
A kicsit duci lanyokat nem szarja le senki, foleg ha szep arcuk van es rendesen oltozkodnek. Ha 20 kilo felesleg van rajtad, pattanasos arccal maszkalsz kinyult polokban es kopott sportcipoben, akkor ne csodalkozz.
2017. febr. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!