Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miert van az, hogy a pecsi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az, hogy a pecsi sracok leszarjak azt aki kicsit duci?

Figyelt kérdés
Legyen pecs est coffee, sorhaz, szenes, studio, heringparti vagy sem..leszarjatok oket. Miert van ez?

#duci #lány #sorhaz #nincsdzex
2017. febr. 10. 03:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Pécsi vagyok, "duci" (kb 70 kg, 165 cm), de csinosan öltözködöm, szeretem magam, ápolt vagyok.

És jé, nem szarnak le a "pécsi srácok". Igaz, hogy én nem járok ilyen trash szórakozóhelyekre.

2017. febr. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Van egy 140 kg-s ismerősöm ő is azt mondja magára h egy "kicsit" duci.


Évek óta nem volt kint a házból.

2017. febr. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Én kicsit duci vagyok, de nem veszem észre, hogy leszarnának a pasik, sőt.

Ha formás vagy, ápolt, duci és nem elhízott, szép arcú és ízlésesen öltözködő, akkor nem hiszem el, hogy senkit nem érdekelsz.

2017. febr. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Inzulin rezisztens es pajzsmirigy beteg vagyok, de aki nem ismeri
2017. febr. 10. 21:56
 15/19 A kérdező kommentje:
Annak ez nem fog feltunni. A kicsit duci az nalam azt jelenti hogy 173 cm magassagomhoz 87 kilo vagyok nagy mellel es seggel, valamint nem nagy pocakkal. Telt vagyok valoban, de nem dagadt. Durvabb lanyokkal is kavarasztak peldaul kedden. Az arcomat nem mondanam csunyanak, es odafigyelek, hogy mit veszek fel, hogyan es apolt is vagyok...nem ertem akkor mi a problema.
2017. febr. 10. 21:59
 16/19 anonim ***** válasza:
Hát azért a 173 cm-hez a 87 kg-ot nem mondanám teltnek. Inkább kövér.
2017. febr. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ismerős csaj is állítólag cukorbeteg és "hormonzavaros", csak közben egész nap édességgel/péksütivel tömi magát, aztán csodálkozik, hogy egyre kövérebb. Mondjuk őrá a saját bevallása szerint tapadnak a pasik... :D
2017. febr. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Mert vissza sem írsz... Képzelem, micsoda párkeresés lehet ez élőben...

Gondolkozz már el!!!!

2017. febr. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Biztos gyakorin keresem eletem parjat.
2017. febr. 13. 00:23
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!