Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennek a férfinak azért lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek a férfinak azért lehet supermodell barátnője mert bár ronda de "alfásan" nézz ki, vagy a pénz lehet inkább az ok? (publikus képek, amerikai sportoló Travis Browne)

Figyelt kérdés

[link]


Így néz ki a nője:


[link]


Így meg ő:


[link]


2017. febr. 10. 10:41
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
35%
190 fölötti, kigyúrt, vékony, ez már ronda fejjel is sok nőnek bejön.
2017. febr. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem nem nez ki meg alfasan se. Szimplan ronda, de tele van penzzel, szoval nyilvan lehet ilyen vagyonhajhasz baratnoje.
2017. febr. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ez a pasi egyáltalán nem ronda. Nekem mondjuk a stílusa egyáltalán nem jön be, de az arca kimondottan karakteres és vonzó. (Nem mindenki a klasszikus szépfiúkra bukik, csak mondom...)
2017. febr. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
93%
Közel sem vagyok szupermodell, de szerintem sem ronda a pasas. Nem egy tucat ecsetfejű hülyegyerek. :D Ez már mindenképp pozitív a szememben.
2017. febr. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
84%
Ez a pasi nekem nagyon bejön. Persze ebben az esetben rásegíthetett a pénz is.
2017. febr. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
88%
Hát a sportoló meg a szupermodell az eleve egy "kaszt", ugyanolyan eseményekre járnak, ugyanaz az ismeretségi kör, könnyen egymásba botolhatnak. Ha a lány modell, akkor nem szorul rá a pénzre, szerintem anyagilag egy nagyságrendben vannak. Aztán ez a favágó stílus sok nőnek bejön.
2017. febr. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
89%
Egyaltalan nem ronda,ellenben izmos es sikeres.N
2017. febr. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
91%
Egyáltalán nem ronda a pasi, nekem bejön és nem a pénze miatt 24N
2017. febr. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
84%
Önerőből sikeres lett, van egy szenvedélye, férfiasan néz ki, van stílusa - ha a nője csak a pénzre hajtana, simán találhatna pl. egy jóképű bankárt is helyette, aki a többszörösét megkeresi és nem összeverve megy haza rendszeresen.
2017. febr. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
40%
Nem egy nagy szám egyik se,de inkább a pénz miatt.
2017. febr. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!