Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Transz nők! Ti elítélitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Transz nők! Ti elítélitek azt, ha egy pasi aki cisz vagy androgün elsősorban transz nőket keres társnak a BELSŐ tulajdonságaik miatt?

Figyelt kérdés

Huszonéves bi pasi vagyok, az identitásom elsősorban cisz, de az androgün oldalamat is kezdem felfedezni.


A nők jobban érdekelnek, mint a férfiak, viszont hosszútávú párkapcsolatra nem cisz, hanem transz nőt szeretnék párnak.


Úgy gondolom, hogy mivel a transz nők az LMBT-közösség tagjai, így politikailag toleránsabb, liberálisabb, nyitottabb, és haladóbb ideológiával rendelkeznek, és mivel gyerekkorukban fiúnak nevelték őket, több lehet velük a közös személyiségjegyem.


A neten azt látom, hogy sokkal több transz nőnek van olyan érdeklődési köre, mint mondjuk a természettudományok és az elektronika.


Az nem igazán érdekel, ha egy transz nőnek pénisze, vagy vaginája van, mindkettővel jó lenne a szex. Úgy gondolom az androgünségemet is jobban elfogadnák, időnként úgy érzem szívesen lenne női testem és öltöznék nőnek.


Viszont azt látom a neten sok transz közösségben, mint pl. a Reddit asktransgender subredditje, hogy a transz nők nagyon gyanakvóak az elsősorban transz nőket kereső pasik felé, és Chaser, azaz kergetőnek hívják őket, mert az ilyen férfiakat kizárólag alkalmi szexuális okokból izgatják a péniszes transz nők, és a belső tulajdonságok, a személyiség és a párkapcsolat nem érdekli őket.



Magyar transz nők, ti hogy vagytok ezzel, szerintetek én Chaser vagyok? Baj, hogy párkapcsolati okokból elsősorban transz nőket keresek?



2017. febr. 10. 13:04
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Túl van ez már bonyolítva egy kicsit nem? Mi lenne, ha simán csak olyan párt keresnél akivel jól összeilletek testileg és lelkileg?
2017. febr. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%
Mivan? Érti ezt valaki? cisz, meg android, chaser, fingom sincs miről beszélsz, de inkább keress valakit, aki mellett jól érzed magad, lelki biztonságban, szeretetben. Hogy töke van-e vagy csúnyácskája, hát ízlés kérdése. De amelyiket akarod, csak ne bonyolísd túl szerintem.
2017. febr. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem nagyon vágom mit írsz de az androgün az teljesen nemtelen lény tehát minden nemi jellegzetességtől mentes úgy tudom.Furcsállanaám ha az lennél.
2017. febr. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az androgün azt jelenti, hogy mindkèt nem tulajdonságaival rendelkezik, aki semmilyennel, az az agender.
2017. febr. 10. 18:22
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem Chaser vagy. Hát érted, miért nem jó neked egy "sima" nő aki elfogad így, és megtalálod benne azokat a BELSŐ tulajdonságokat, amiket egy kukis nőben keresel... kb mintha egy kalap alá vennéd az összes péniszes transz nőt, mert azzal indokolod a párválasztási preferenciádat, hogy bizonyos biológiai formulához társítasz pszichológiai formulát... ez általánosítás.
2017. jún. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem a chaser ott kezdődik, , higy egy trabsz nőt nem tudsz nőként elfogadni. A kérdésedben azt ítad, hogy egy toleráns, természettudományos beállítottságú, ffi személyiségjegyekkel rendelkező személyt keresel. Ezt miért nem tusod megtalálni egy meleg, vagy biszexuális férfiban?


Vannak természettudományos beállítottságú nők is, igaz, ritkábban, mint férfiak, ha már nőt szeretnél társadul.

2017. jún. 26. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!