Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nincs kivel megbeszélnem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs kivel megbeszélnem. Meghallgatna/segítene esetleg valaki, hogy mit tehetnék, hogyan tovább? 24/Nő

Figyelt kérdés

Arról lenne szó, hogy nagyon nehezen engedek magamhoz közel bárkit. A tegnapi napon egy olyan személy próbált közel kerülni hozzám, akit kedvelek is, de végül nagyon rosszul sült el a dolog, megijedtem, eltávolodtam és ezzel nagyon meg is bántottam. Valamiért tartok az intimitástól.

Eléggé tisztázatlan ez a helyzet, szeretném vele megbeszélni, de nem tudom hogyan. Valószínűleg máshogy fogtuk fel mindketten az esetet. Úgy érzem kiábrándult belőlem.

Kicsit bővebb a történet. Ha valaki hajlandó meghallgatni, esetleg tanácsot adni, azt nagyon megköszönöm.



2017. febr. 12. 21:08
 1/10 anonim ***** válasza:

Nos, szivesen segítenék -ha tudok-, de nem sokat tudtam meg a leírásból.

Írnál többet, akár privátban?

2017. febr. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mindenképp el kéne neki mondanod, hogy nem vele volt a baj, nem ő hibázott. Mert lehet, hogy most örlődik, vajon mit ronthatott el. Színt kéne neki vallani, hogy neked egész egyszerűen van egy ilyen problémád, szerintem biztos megértené. Ha fontos vagy neki, akkor lehet, hogy majd ő megpróbálja ezeket a falakat lerombolni.
2017. febr. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szivesen meghallgatlak, de tanácsot csak akkor adnék ha egyértelmünek látom az esetet, vagy megengeded, hogy kérdezzek is.
2017. febr. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is nagyon szívesen segítek. :)
2017. febr. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha gondolod.


30F

2017. febr. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
átdobhatod ide is ctr-c ctrl-v -vel
2017. febr. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem is átküldheted :)

L

2017. febr. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Radni végén meg akart csókolni te elhajoltál ő meg kigyulladt mint a Reichstag. Ismerős sztori, jöhet a következő.
2017. febr. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is meghallgatlak :)

20/L

2017. febr. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy ennyien segíteni akartatok! :)

Sikerült beszélnem valakivel, sőt az említett személlyel is tisztáztam a dolgot. Valóban jobb volt megbeszélni, így el lehet kerülni a félreértéseket.

2017. febr. 13. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!