Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Vam itt olyan végzős pszicholó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vam itt olyan végzős pszichológus aki szívesen meghallgatna egy házassági problémát akár személyesen is?

Figyelt kérdés
Igazából megbeszéltünk mindent a feleségemmel és rendben vagyunk. Tudom hogy a házasságunk sokkal jobb lesz mint megcsalás előtt volt. Már most is sokkal jobb őszintébb. Viszont nekem jó lenne átbeszélni valakivel aki meghallgatja. Gondoltam rá hogy Elmegyek pszichológushoz be nagyon hivatalosnak érzem és pénzem sincs rá. 30 f
2015. dec. 1. 09:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor meselj!Bar szemelyes talalkozot,barkivel aki pszihologus csak penzert vallalja...Mert akkor mibol elne?
2015. dec. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Személyes találkozót egy végzős pszichológus nem rendezhet/fogadhat el, ugyanis etikátlan, mivel egy végzős hallgató még nem pszichológus, ha lenne MA diplomája, akkor sem lenne még joga ehhez, ugyanis aterapeuta végzéshez sokkal több kell.

Aki ilyet nem vesz figyelembe, ahhoz inkább nem mennék.

Persze a tudása megvan hozzá, hogy segítsen, de ha pénzt kér érte az etikátlan, ingyen pedig senki se fog találkozni veled, max. ha közeli barátod.

2015. dec. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hogy lehet egy házasság jobb megcsalás után?! Aki egyszer csal, az fog többször is... Személyes találka az pénzbe kerül. De komolyan... De amúgy is, minek pszichológus ha jobb a házasság? Gondolom azért, mert te magad is tudod hogy semmi sincs ott rendben. Pillanatnyi fellángolás.
2015. dec. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A TB térít egy fix határidejű terápiát (azt hiszem talán a 10. alkalomig még fedezi), de ha ezt nem is, a legtöbb terapeuta megértő a kérdésben, és ha anyagi gondjaid vannak, akkor nem kér olyan sokat. De vannak ingyenes terápiát szolgáltató intézmények is (terápia alatt nem feltétlenül valami komoly dolgot kell értened, akár 2-3 alkalmas beszélgetésekre is elmehetsz).


Végzős pszichológushallgató vagyok, nagyon szívesen leülök bárkivel beszélgetni, de sem gyakorlatom, sem képzettségem, sem jogom nincs hozzá, hogy ilyen céllal üljek össze valakivel.

2015. dec. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igazából nagy magambafordulós gondom nincs csak szimplán jó lenne hha valaki meghaltma. Olyan nagy útmutatót mem várok senkitől mert mindent meg lehet oldani. Kíváncsi lennék "szakember véleményére"
2015. dec. 1. 11:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem van szabadgyakorlásom és pár és családterapeuta végzettségem is lesz augusztusban. De egy terápia több annál, hogy leírod és meghallgatod a pszichológus véleményét. Egyrészt mert tévhit az, hogy a pszichológus véleményez, tanácsol. A pszichológus sosem ad tanácsot és sosem oszt véleményt. Segít megoldani a problémáidat, de a Te erőforrásaid alapján. Én meghallgatnálak, de azt hiszem legalább 1000 km van közöttünk, ugyanis én nem Magyarországon lakom.
2015. dec. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!