Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csinálja ha félek kezdemén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálja ha félek kezdeményezni?

Figyelt kérdés

Felnőtt létemre annyira nincs tapasztalatom,hogy kellemetlenül kínos az egész.

ráadásul annyira nem tudok mit felmutatni egy nőnek amitől csak még értéktelenebb vagyok.

Kevés a fizetésem,nincs autóm,rossz vagyok a szexben,nincs baráti társaságom,stb.



2017. febr. 13. 23:22
 1/5 Diavolino44 ***** válasza:

Azert szerinted te is érzed, hogy erre mi hogy francba tudnánk válaszolni??

Ha kell mérlegelni abba tudok segiteni, elso a barátok az elott a család természetesen, mond meg anyukáknak, vagy apukának, hogy szereted ot/őket. Ez szerintem nehezebb mint leszolitani egy csajt. Amugy hiába szólítasz le bárkit is ilyen onertkelessel 2 percnél tovabb nem marad ott beszélgetni veled. Miert vagy rossz az agyban? Az nem bonyolult.

2017. febr. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

először is váltsál munkahelyet, hogy több legyen a fizetésed - ez fontos része az önbizalomnak.

Ha nem vagy elég tanult hozzá, akkor menjél el egy tanfolyamra, esti főiskolára, stb. Csak te tudsz ezen változtatni.

Utána már, ha lesz pénzed, akkor el tudsz menni szórakozni, lehet társaságod, és így megnőhet az önbizalmad is...és akkor már jönnek a nők maguktól.

2017. febr. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Főiskola... nyomorul szakma is nehéz.

Lényegesen nehezebb lesz, mint gondoltam.

Iskola munkahely azzal is évek mennek és minél idősebb leszek annál kisebb az esélyem.

2017. febr. 15. 13:14
 4/5 anonim ***** válasza:
nincs mit tenni, ne kezdemenyezz ! nem mindenkinek kell tars. addig amig szereted sajat magad, nincs gond!
2017. febr. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4-es vagyok! meg hozza teszem. keves a fizetesed: ne azert szeressenek...

nincs autod: nekem sem, es?

szex: fejlesztheto ! partnerfuggo

nincs barati tarsasagom: az en barataim unalmasak, ezert trollkodom a gyk-n

2017. febr. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!