Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem merek kapcsolatot kezdemén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek kapcsolatot kezdeményezni egy lánnyal, mert félek, hogy megbántom?

Figyelt kérdés

Nem merek kapcsolatot kezdeményezni egy lánnyal, mert félek, hogy megbántom - na ezt most értelmesebben: félek, hogy nem tudom jobban szeretni, mint most.

A sziv azt mondja, hogy próbáljam meg, mit veszithetek... az agy meg azt, hogy ha 1 hónap után azt kell mondjam, hogy "bocsi, jó veled, de nem érzem az igaz tüzet, és nem akarok hazudni" - akkor nagyon félek, hogy sérülést okozok a lánynak, akár hosszabb távon. Hisz látjátok, vannak, akik egy két évre is beleesnek valakibe...


2014. jan. 26. 19:49
 1/9 anonim ***** válasza:
most mennyire szereted?
2014. jan. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2014. jan. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mennyi az IQ-d?
2014. jan. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Galaxis. ***** válasza:
Nyugodtan! Ettől ne félj. Sok barátom van aki párkapcsolatban élnek valaki több valaki kevesebb ideje! Vannak akik már jegyben járnak! Mivel ismerem őket nagyon-nagyon régóta így tudom azt is milyen az amikor boldogak vagy a lehető legboldogabbak voltak az előző kapcsolatukban. Sokuk nem olyan boldogok mint voltak és panaszkodnak is mégis együtt vannak :) Megszokásból vagy csak nem akarnak egyedül lenni én nem tudom. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy a nagy nagy rózsaszín köd az kb 3 hónap! A többi valami más!
2014. jan. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez sajnos benne van a pakliban, de "a puding próbája az evés". A kapcsolat is egy tanulási folyamat része, ami során mindkét fél csiszolódik. Elég gyakran nem derül ki azonnal, hogy a két ember nem illik össze, de ennek megállapításához szerintem egy-két randi még kevés. Lehet, hogy pl. ott jól megvannak, de az együttélés nem megy. Viszont arra nem adhatsz, hogy nem kezdeményezel, mert lehet, hogy akkor sose lesz senkid. Aki élni akarja az életét, annak tudnia kell, hogy a fájdalom kikerülhetetlen dolog, szóval szerintem gondold át még egyszer az egészet.
2014. jan. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
csak azt mondom, hogy jól néz ki, és sok dologban közösen gondolkozunk. Amúgy 28, és az IQ-t egyszer mértem, minusz valamennyi lett...
2014. jan. 26. 20:00
 7/9 A kérdező kommentje:
oké, de ne értsétek félre: NEKEM nem fájna. Csak azt nem akarom, hogy NEKI fájjon (na ilyen pasi sincs mindennap :))))
2014. jan. 26. 20:01
 8/9 A kérdező kommentje:
de mi van, ha majd "kevesebb ruhadarabban" látom, és akkor gondolom meg magam?
2014. jan. 26. 21:16
 9/9 anonim válasza:
Ez nagyon aranyos tőled,hogy nem akarod megbántani a lányt! :) De egy kapcsolatban legfontosabb az őszinteség,szóval ne félj semmitől. :)
2014. jan. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!