Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfitársaim! Milyen érzés ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitársaim! Milyen érzés ha kelletek egy nönek, ha meg akar titeket szerezni? Ilyenkor nyeregben vagytok, önbizalmat ad?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert engem még nem akart magának egy nö sem. Viszont azt látom a munkahelyemen hogy kb az összes munkatársamat megpróbálják elcsábítani a nök (azokat is akik kapcsolatban, házasságban élnek). Van olyan munkatársam aki kapcsolatban él, de ennek ellenére 3 nö is magának akarja. Bennem nincs semmi ami miatt kellenék bárkinek. Milyen érzés az ilyesmi? Önbizalmat ad ha kapcsolatban is vagytok de flörtölnek, célozgatnak a csajok?
2017. febr. 14. 11:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

igen. nagyon jó érzés!

én pl csak akkor érzem magam valakinek, meg "életképesnek" ha kapok a nőktől visszajelzést, hogy vonzó vagyok.

26/F

2017. febr. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha te nem akarsz semmit, akkor kellemetlen is tud lenni. Ő kis kedves lelkes. Te meg nem tudsz neki semmit mondani, mert nem vált ki belőled semmit.
2017. febr. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szamomra kellemetlen is tud lenni mert en eleg nehezen nyitok az emberek fele. Persze nagyon jol esik ha egy no flortol vagy megnez az utcan ez nem kerdes, nekem ez az egyik legfontosabb epitokove az onbizalmamnak, hogy ilyen jol nezek ki es sikerem van a noknel. Csak amikor valaki tulzasba viszi az sem jo foleg hogy ilyet altalaban a kevesbe vonzo nok szoktak csinalni es hat regebben volt mar olyan, hogy igen alpari modon kozeledtek felem. Gimibe meg anno csapatostul kovettek az rohadt zavaro volt. Lehet ez kellemetlen is hidd el. Viszont altalaban nagyon nem az, csak mint a ferfiaknak a noknek is illik betartani a bizonyos 3 lepes tavolsagot es nem raeroltetni magat a ferfira. Eleg ha flortol velem mert ha tetszik ugyis viszonzom es mivel o mar mutatta, hogy szabad a palya igy en is tudom hogy lehet probalkozni :)
2017. febr. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Na majd figyeld meg, ha egyszer lesz csajod, abban a pillanatban az összes többi nőt is el kezded érdekelni. Az a szomorú, hogy a társkeresésben az segít leginkább, ha már van párod, de hát mit lehet csinálni, ha egyszer így működnek a nők.


Nem véletlenül mondják, hogy ha be akarsz csajozni, akkor hordjál (akár kamu) jegygyűrűt. A foglalt férfi ellenállhatatlan számukra.

2017. febr. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs, milyen érzés, mivel még sosem kellettem senkinek :S


31F

2017. febr. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem semleges ha nem akarok tőle akármit.

Ha akarok, jó.


Önbizalmat??? ??

2017. febr. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 MolotovPunk ***** válasza:
Igen önbizalmat ad.Velem pont pár nappal ezelőtt közölte egy lány melóhelyemen,hogy szeretne velem összejönni.Bár itt a városban is van 1 csaj,aki szeretne velem járni jó ideje.A gond csak az,hogy egyik lány sem tetszik nekem.
2017. febr. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 MolotovPunk ***** válasza:
Bár ha azt vesszük.Önbizalmam e jelzések nélkül is megvan.(Hiába,hogy régen volt már komoly kapcsolatom.)Attól még nem dől össze a világ. :)
2017. febr. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ez oda-vissza működik.

Egy szabályt érdemes megjegyezni: ha kiegyensúlyozottnak és boldognak látszol, az vonzani fogja a másik nemet. ;)

2017. febr. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nagyon jó érzés, máshoz nem hasonlítható boldogság. Kár hogy komolyan hosszú távra még nem kellettem soha így 30 év alatt.
2017. febr. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!