Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 8 év után frissen váltam, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8 év után frissen váltam, ti hogy folytatnátok?

Figyelt kérdés
30/f
2017. febr. 14. 19:31
 1/10 anonim ***** válasza:
kevés az info. ha itt akarsz csajozni akkor elég:)
2017. febr. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én a válás után begyűjtöttem egy sokkal jobb és kedvesebb nőt, mint az exem. Most ő a feleségem.

Esetleg valami hasonlót javasolnék neked is.

2017. febr. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Egyenlőre csak nézek ki a fejemből, azt se tudom csajozni hogy kell...
2017. febr. 14. 20:07
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

6 éves, együtt élős kapcsolat után éreztem ugyanezt (nem volt házasság, de éppen csak a papír hiányzott hozzá).


A legjobb, ha mihamarább elkezdesz emberek közé menni, baráti kapcsolatokat építeni, ne rögtön a csajozásba vesd magad, mert az általában ilyen állapotban inkább csak negatív élményeket hoz, igyekezz inkább magad köré embereket építeni, akiken keresztül majd tudsz ismerkedni

2017. febr. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Haverok,buli,pörgés. ÉLJ!!!!!! Használd ki :)
2017. febr. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Erotikus masszázsszalon? ;) N
2017. febr. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Együttérzés, kedves kérdező.

Együttérzés, kedves 4-es.


Nálam kb. ugyanez. Sőt, majdnem 8 év itt is :D

De én speciel a lánykérés előtt hoztam meg a nagy döntést.

Most meg fél éve ülök és bambulok, szó szerint.


Volt 2 db rettenetes randim, az egyiknek "öreg" voltam, a másik pedig csak.. khöm.. állandó testi társaságnak akart.


Totál elment a kedvem, főleg, hogy "aktív" éveim 100%ban ebben a kapcsolatban voltam, ami ráadásul barátságból lett több, ergo, még életemben nem randiztam, csak kamaszkoromban 2x, meg most ez a kettő... fogalmam sincs, hova kéne menni, mit kéne csinálni stb... szóóóóval, ha van valakinek ötlete, én is hallgatom! :D


27 N

2017. febr. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Éljetek!

Csináljatok olyan dolgokat amik mindig is érdekeltek, tanuljatok olyan dolgokat amiket kihagytatok.

Nekem rengeteg új hobbim lett, amikre régen sosem szakítottam időt. Sokszor nosztalgiázom is , elmegyek olyan helyekre ahol gyerekkoromban jártam, és nagyon élvezem.

Többet járok társaságba is, ez például depi ellen nagyon jó.

Persze azért hiányzik egy társ, és remélem majd megtalálom az igazit még . De azért sokszor elnézve a körülöttem lévők kapcsolatait, hát legtöbbször azt mondom milyen jó nekem nincsenek ilyen problémáim :)

Mert aki nem az igazival van együtt annak rengeteg problémája van egy kapcsolatban, és na az most nekem valóban nem hiányzik.

F34

2017. febr. 15. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#7-es: köszi :)


Nekem ugyanilyen gondom van férfiként... utoljára még az előző "évezredben" randiztam igazából :)



Most meg már nem vagyok egyetemista korú, már nem úgy megy, hogy majd elmegyek a haverokkal valami rendezvényre, aztán csak összejön valaki.


Nem mondom, hogy nőként könnyebb lesz (főleg, mert rengetegen csak egy menetet akarnak), de azért előbb utóbb téged meg fog találni valaki, akinek van türelme a randihoz, én viszont gyakorolhatok a tükör előtt (na jó, itt még nem tartok :))


#4es

2017. febr. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ui: egyébként van 1-2 hobbim, és azt látom, hogy az újonnan jövő nőket elég gyorsan befogadja a társaság, hívják őket mindenfelé akár ontopic akár offtopic eseményekre, míg férfiként ezért elég keményen meg kell küzdenie a srácoknak.


A kérdezőnek nem tudok segítséget adni, férfiként nekem sincs sok ötletem, de Neked #7-es igen! Mozdulj ki, menj sportolni, kirándulni, keress valami társasági elfoglaltságot, és 3 hónapon belül lesz egy csomó új barátod, meg egy párod :)

2017. febr. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!